Otworzyłem własny bar w centrum miasta

Warto popracować nad przemianą

Otworzyłem własny bar w centrum miasta

23 maja 2018 Usługi 0

Kiedyś studiowałem w Toruniu i to miasto od samego początku zrobiło na mnie ogromne wrażenie. Była tak piękna starówka, gdzie uwielbiałem spędzać czas wolny. Na dodatek dostępne były różne bary, które także często odwiedzałem. Dobrze czułem się w tym mieście. 

Prowadzenie baru w centrum Torunia 

bary w toruniuKiedy zakończyłem naukę to uznałem, że w Toruniu zostanę na stałe. Miałem już własny plan na życie, który zdecydowałem się wdrożyć od razu. Interesowały mnie bary w toruniu i dlatego chciałem także poprowadzić swój własny bar. Długo się rozglądałem za lokalizacją, ponieważ zależało mi, żeby mój bar znajdował się w centrum miasta, gdzie zawsze było mnóstwo ludzi. Na bieżąco śledziłem oferty biur nieruchomości i wiedziałem co się działo. W końcu udało mi się znaleźć lokal, który w całości spełniał wszystkie moje oczekiwania. Lokal wynająłem i powstał tam mój bar. Na przyznanie koncesji musiałem czekać miesiąc czasu, ale to nie był problem, ponieważ zajmowałem się remontem. Z pieniędzy przyznanych przez urząd pracy wystroiłem bar w środku i nawet zainwestowałem w stół do bilarda, który miał umilić pobyt wszystkim klientom mojego baru. Kiedy już otrzymałem koncesję to zakupiłem różne alkohole. Nie znałem się na robieniu drinków i zatrudniłem chłopaka, który już pracował w kilku barach i posiadał spore doświadczenie. Wielu studentów do mnie zaglądało. Mój bar był nowy i każdego ciekawiło jaka panowała u mnie atmosfera. Szybko ludzie się przekonali i do mojego baru zaglądali często.

Mój bar szybko zyskał zainteresowanie i dzięki temu na brak klientów nie mogłem narzekać. W Toruniu mieszkało mnóstwo studentów, którzy odwiedzali mnie regularnie. Sprzedawałem w barze tanie i dobre piwo a studenci lubili oszczędzać. Wpasowałem się w klimat.