Otwieram klinikę z medycyną estetyczną

Warto popracować nad przemianą

Otwieram klinikę z medycyną estetyczną

14 kwietnia 2017 Zdrowie i uroda 0

Jestem lekarzem. Zawód wybrałem z wyboru, ponieważ zawsze interesowało mnie ludzkie ciało. Dopiero pod koniec zainteresowała mnie medycyna estetyczna i to tę gałąź medycyny postanowiłem bardziej pogłębić. Chciałem mieć własną klinikę.

Oferuję profesjonalną estetyczną medycynę

profesjonalna medycyna estetyczna w BydgoszczyJestem doskonałym specjalistą, ale by otworzyć własną klinikę muszę współpracować z równie doskonałym zespołem. Chcę oferować tylko najlepsze zabiegi i moja profesjonalna medycyna estetyczna w Bydgoszczy będzie znana. Skontaktowałem się z kolegami ze studiów, by porozmawiać na temat własnej kliniki. Marcin i Robert byli bardzo zainteresowani i zapewnili mnie, że znajdą więcej chętnych. Zabrałem się więc do realizacji swoich planów. Znalazłem budynek, który idealnie się nadawał na moją klinikę i go kupiłem. Wynajmowanie nie wchodziło w grę. Miałem mnóstwo pieniędzy i mogłem pozwolić sobie na wszystko. Zakupiłem również najlepszy sprzęt jaki jest dostępny na rynku. Całe przygotowania trwały bardzo długo ale chciałem mieć wszystko dopięte na ostatni guzik. No i się udało. Nawet miałem zatrudniony kompletny personel. Marcin oraz Robert rzeczywiście ściągnęli do mnie najlepszych specjalistów i każdy ma swój gabinet, który jest odpowiednio wyposażony. Już wiele osób o nas słyszało, bo zanim ruszyliśmy to pojawiały się jakieś kobity pytając kiedy będzie otwarcie. W pierwszym dniu na zabieg zapisało się pięć osób to uważam za spory sukces, bo jak tak dalej pójdzie to koszty założenia kliniki bardzo szybko się zwrócą.

Już minął rok od tamtego czasu. Jesteśmy wysoko ocenianą kliniką i dostałem już nawet kilka nagród. Najważniejsze dla mnie jest to, że wszyscy moi pacjenci opuszczają klinikę szczęśliwi i zadowoleni. To jest największa nagroda za ciężka pracę.