Otrzymuję zlecenie na zaprojektowanie sklepu z regałami mago

Warto popracować nad przemianą

Otrzymuję zlecenie na zaprojektowanie sklepu z regałami mago

8 stycznia 2017 Biznes 0
mago

Mi to się wydaje, że najtrudniejsze zlecenia to tylko do mnie trafiają. W sumie to zaczęłam to rozumieć kiedy Asia nie wywiązała się z zadań, które powierzył jej szef. Jestem bardziej ogarnięta i potrafię zrobić wszystko, dlatego dostaję takie zlecenia.

Regały magom wzbudzają podziw

magoNa chwilę obecną to mnie to bardzo cieszy, ponieważ szef zdecydował się dać mi podwyżkę, żeby nagrodzić moje starania. W tym miesiącu było dużo zleceń i otrzymałam dość ciekawe zadanie do realizacji. Miałam wykonać projekt sklepu internetowego dla przedsiębiorcy z Bydgoszczy, który zdecydował się na sprzedaż swoich produktów online. Podobno jednym z jego klientów jest firma trwałe mago z Bydgoszczy co spowodowało mój podziw. Firma jest świetna i znana na rynku, dlatego zapewne i ten przedsiębiorca jest dobrym specjalistą. Wzięłam to zlecenie i od razu zabrałam się do pracy. Miałam podane wszystkie informacje na tacy, dlatego wiedziałam, ze to będzie kolejne bardzo łatwe zlecenie. Założyłam sobie, że wyrobię się z nim w ciągu jednego popołudnia. Sprawdziłam najpierw co w ogóle ten facet sprzedaje i jakie ma ceny. W ofercie były meble metalowe i przyznam, że sama takie bym chciała mieć. Wszystkie meble metalowe były w doskonałym stylu i prezentowały się bardzo atrakcyjnie. Zadbano o każdy detal tego produktu. Były tam też regały sklepowe, które są z różnych tworzyw a także regały magazynowe. Zapoznałam się dokładnie z całą ofertą. Zawsze tak robię, kiedy mam zaprojektować stronę dla sklepu internetowego. Regały magazynowe były bardzo solidne i na pewno udźwigną niesamowite ciężary.

Co ciekawe, wszystkie regały, które sprzedaje ten facet są regulowane, dzięki czemu nie ma konieczności sprawdzania wymiarów. No proszę, wszystko poszło technologicznie do przodu. Wyrobiłam się w czasie z projektem.