Oryginalne ślubne zaproszenia

Warto popracować nad przemianą

Oryginalne ślubne zaproszenia

29 stycznia 2021 Ślub i wesele 0

Moment, w którym mój narzeczony mi się oświadczył, był zdecydowanie magiczną chwilą. Jednakże dość szybko przystąpiliśmy do organizacji naszego ślubu i przyjęcia weselnego. Dlaczego? Obydwoje jesteśmy ludźmi bardzo zorganizowanymi. Obecnie jesteśmy na etapie wyboru zaproszeń ślubnych dla naszych gości. Bardzo chcemy, aby były one w tym samym klimacie, w którym planujemy naszą uroczystość, czyli boho.

Zaproszenie na ślub w stylu boho

zaproszenia ślubne bohoDo tej pory pamiętam chwilę, w której mój ukochany klęknął przede mną i poprosił mnie o rękę. Był to piękny moment, który zapamiętam do końca życia. Tego jestem pewna. Teraz jednak obydwoje jesteśmy skupieni na dopinaniu na ostatni guzik naszego ślubu i przyjęcia weselnego. Obydwoje jesteśmy ludźmi zorganizowanymi, którzy lubią mieć wszystko poukładane i zaplanowane na dużo przed danym wydarzeniem. Nie inaczej jest z naszym wielkim dniem. W zasadzie zostało nam tylko powiadomienie naszych gości o zaproszeniu. Chcieliśmy, by było ono wyjątkowe, nawiązujące tematycznie do motywu przewodniego, jaki będzie nam towarzyszył w dniu ślubu. Dlatego też przeszukując Internet, interesowały mnie zaproszenia ślubne boho. Dlaczego? Postanowiliśmy bowiem zorganizować nasz ślub i wesele właśnie w stylu boho. Od początku marzyliśmy o czymś takim i wszystkie nasze działania kierowały do tego, by nasze marzenie wcielić w życie. Miałam nadzieję, że znajdę takowe zaproszenia.

Po wielu godzinach spędzonych przed komputerem udało mi się znaleźć perfekcyjne ślubne zaproszenia w stylu boho! Byłam z siebie niezwykle zadowolona. Przypadły one do gustu także mojemu narzeczonemu, a już niedługo mężowi. Postanowiliśmy je zakupić i czym prędzej rozesłać do rodziny i znajomych. Nie możemy już się doczekać naszego wielkiego dnia!