Oglądam nowy drapak dla kota u koleżanki

Warto popracować nad przemianą

Oglądam nowy drapak dla kota u koleżanki

1 lutego 2017 Hobby 0

Moja kumpela jest typową i prawdziwą kociarą. W domu to ma chyba z siedem kotów i planuje przygarnąć kolejnego. Ja również kocham zwierzęta, ale w domu mam tylko jednego kota, ponieważ mamy małe mieszkanie i nie mogę sobie pozwolić na więcej takiego towarzystwa.

Podobały mi się drapaki dla kotów

drapaki dla kotaKasia powiedziała mi, że znalazła jakiś czas temu świetny sklep, gdzie mają drapaki dla kotów i poszła tam, żeby się rozejrzeć. Oczywiście jak to Kasia, na rozglądaniu się nie skończyło i przytargała do domu jakieś nowe doskonale wykonane drapaki dla kota. Od razu po mnie zadzwoniła, żebym przyszła zobaczyć co kupiła, ponieważ podobno ten drapak dla kota jest niesamowity. Ja mam w domu dwa drapaki dla kota i nie planowałam kupować nic nowego, ale chętnie odwiedzę Kasię, żeby zobaczyć co to za cudny drapak dla kota kupiła. Kiedy weszłam do jej mieszkania to przywitała mnie miaucząca gromada sierściuchów, które od razu zaczęły się do mnie łasić. Kasia zrobiła mi kawę i zaprowadziła do pokoju, gdzie stoją wszystkie jej drapaki dla kotów. Od razu zaważyłam, który drapak dla kota jest nowy, bo zdecydowanie wyróżniał się od reszty. Był ogromny i wszystkie koty mogły na nim buszować. Do tego ten drapak dla kota miał pięć legowisk do spania i ogromny tunel, gdzie te dzikusy mogły się ganiać. Byłam pod wrażeniem, ponieważ pierwszy raz widziałam tak okazały drapak dla kota. Kiedy Kasia uświadomiła mnie ile ją kosztował, to mnie normalnie zatkało! Spodziewałam się, że taki drapak dla kota to kosztuje cztery razy tyle minimum.

W pokoju stały jeszcze inne drapaki dla kotów i wszystkie wzbudzały zainteresowanie zwierząt. Kiedy wyszłam już od Kasi to postanowiłam, że i ja pójdę do tego nowego sklepu. Kupię mojemu kotu drapak dla kota. Na pewno znajdę tam coś ciekawego. Nie mogę się już doczekać.