Oferta pracy w sklepie z tapetami

Warto popracować nad przemianą

Oferta pracy w sklepie z tapetami

25 listopada 2017 Handel 0

Kiedy wracałam z psem ze spaceru to postanowiłam przejść się przez centrum miasta. Szukałam jakiejś pracy i liczyłam nieco, że pojawi się gdzieś na wystawie jakaś kartka z informacją, że szukają pracownika. Od dawna szukałam zatrudnienia.

Zadowolenie z pracy w sklepie z tapetami

sklep z tapetami WarszawaKiedy przeszłam już przez centrum i nic nie znalazłam to postanowiłam wrócić do domu. Była piękna pogoda i wracałam okrężną drogą. Nagle zauważyłam sklep z tapetami Warszawa, na którego wystawie wisiała jakaś karteczka. Podeszłam bliżej, żeby przeczytać co jest na niej napisane. Potrzebna była osoba do pracy i bardzo się ucieszyłam. Zostawiłam Azora przed sklepem i weszłam do środka, żeby dopytać o warunki zatrudnienia. Rozmawiałam z kierowniczką sklepu. Była to bardzo sympatyczna kobieta, z którą swobodnie mi się rozmawiało. Uznała, że jestem bardzo miła i przyjęła mnie do pracy. Zaczęłam już następnego dnia. O tapetach nie miałam żadnego pojęcia, ale właścicielka sklepu wszystko mi dokładnie wyjaśniła i już po jakimś czasie wiedziałam jak rozróżniać tapety. Z obsługą radziłam sobie świetnie, ponieważ wcześniej już pracowałam w sklepie z kasą fiskalną i to nie stanowiło dla mnie żadnego problemu. Klienci bardzo szybko mnie polubili, ponieważ każdemu potrafiłam doradzić jaką tapetę najlepiej kupić. Poznałam cały asortyment i znałam się na tym na prawdę świetnie. Szefowa często mnie chwaliła i wiedziałam, że była ze mnie bardzo zadowolona od samego początku. Po roku dostałam umowę na czas nieokreślony.

Praca, którą znalazłam sobie sama sprawiała mi mnóstwo przyjemności. W końcu miałam zajęcie, które mi odpowiadało i codziennie z ogromną przyjemnością przychodziłam do pracy. Mama była bardzo zadowolona, że tak świetnie sobie poradziłam ze wszystkim.