Odżywka aloesowa a rozdwajające się końcówki

Warto popracować nad przemianą

Odżywka aloesowa a rozdwajające się końcówki

31 sierpnia 2017 Zdrowie i uroda 0

Od zawsze miałam problem z rozdwajającymi się końcówkami. Nawet jak regularnie podcinałam włosy i nie niszczyłam ich stylizacją to i tak pomagało to tylko na trochę, a potem końcówki znowu robiły się suche i brzydkie. Stosowałam różne odżywki i szampony do włosów, ale efekty były zbliżone do siebie.

Odżywka z aloesem dobra dla włosów

odżywka aloes foreverKiedy zatem koleżanka poleciła mi kolejną odżywkę to nie miałam wielkich nadziei z nią związanych. Spodziewałam się takich samych efektów jak zwykle. Ona jednak nie dawała za wygraną i stwierdziła, że ta nowa odżywka aloes forever jest zupełnie inna niż wszystkie. Aloes jest znany ze swoich właściwości nawilżających i regenerujących, więc na pewno mi pomoże na rozdwojone końcówki. Dałam się wreszcie namówić na jej zakup i zaczęłam wypróbowywać moją nową odżywkę aloesową. Po pierwszym stosowaniu nie widziałam większej różnicy, choć muszę przyznać, że zauważyłam, iż moje włosy lepiej się rozczesują, są gładsze i bardziej miękkie. To zawsze jakaś zaleta, widać, że odżywka ,,coś” robi. Stosowałam ją regularnie po każdym myciu włosów. Zostawiałam ją przynajmniej na dziesięć minut i potem ją spłukiwałam. Po około miesiącu stosowania zauważyłam, że moje końcówki już się tak bardzo nie rozdwajają, są też mniej suche. Może problem całkiem nie zniknął, ale na pewno było lepiej. Po dwóch miesiącach moje włosy były już piękne, a końcówki się nie rozdwajały. Nie sądziłam, że to możliwe i że mój problem może zostać rozwiązany!

Dzięki radom koleżanki kupiłam świetną odżywkę do włosów marki forever i moje włosy są teraz w rewelacyjnym stanie. To na pewno produkt który będę kupowała stale i który mogę polecić każdemu kto boryka się z problemem zniszczonych końcówek. Odżywka nie jest droga, więc jest dostępna na każdą kieszeń.