Odpowiednia czapka na wakacje

Warto popracować nad przemianą

Odpowiednia czapka na wakacje

20 czerwca 2017 Turystyka 0

 

W tym roku mam jechać razem z mężem i moją córką nad morze. Mój mąż ma bardzo jasną karnację i dlatego obawiam się jego opalania nad morzem. Boję się po prostu, że może przesadzić z tym opalaniem bo w jego wypadku naprawdę dużo nie trzeba żeby tak się stało.

Czapka z daszkiem na plażę

czapka chicago bullsDlatego też już dużo wcześniej kupiłam różne specyfiki dla niego do opalania. Koleżanka powiedziała mi też żebym kupiła dla niego czapkę z daszkiem. W ten sposób po prostu ochroni głowę przed słońcem. Pomyślałam, że to dobry pomysł tym bardziej, że mąż kiedyś naprawdę lubił chodzić w tego typu czapkach. Pojechałam więc z koleżanką do galerii handlowej po czapkę. Tam był sklep gdzie był naprawdę spory wybór takich czapek. Moja uwagę wzbudziła czapka chicago bulls, wiedziałam bowiem, że ona szczególnie może się mężowi spodobać. Mąż bowiem bardzo lubi koszykówkę. Zakupiłam tą czapkę i pojechałam z nią do domu. Gdy mąż wrócił z pracy dałam mu ja. Był bardzo szczęśliwy. Miałam wręcz wrażenie, że ta czapka to najlepszy prezent jaki ode mnie kiedykolwiek dostał. No przynajmniej z niej się autentyczni i bardzo cieszył. Byłam zadowolona, że dokonałam tak dobrego wyboru. Mąż przymierzył czapkę i wyglądał w niej bardzo dobrze. Według mnie taka czapka do niego bardzo pasuje. W sumie od momentu gdy dostał tą czapkę to się z nią nie rozstaję. Powiedział, że jeśli chcę mu zrobić jakieś prezent to mogę kupić dla niego taką samą czapkę tylko w innym kolorze.

Bo jednak dobrze mieć też jakąś na zmianę. Pojechałam więc do galerii i kupiłam też taką białą. Pomyślałam, że biała będzie bardziej praktyczna jeśli chodzi o ten nasz wyjazd nad morze. Bo jasny kolor po prostu mniej przyciąga słońce. Mąż był znowu bardzo zadowolony z prezentu. Cieszył się wręcz jak dziecko.