Nowy wymiar smaku sosów

Warto popracować nad przemianą

Nowy wymiar smaku sosów

6 marca 2021 Zdrowie i dieta 0

Dodatkiem do każdego smacznego dania powinna być jego odpowiednia oprawa. Dobrze sprawdzą się tu warzywa lub pikle. Jednak ukoronowaniem dobrej potrawy powinien być odpowiadający jej specyfice sos. Coraz większą popularnością cieszą się sosy gotowe, które występują w tak wielu wariantach do wyboru, że można dopasować je praktycznie do każdego dania.

Oryginalne i smaczne sosy

sosy roleskiAby orzec o potrawie, że jest dopracowana w każdym calu, należy uwzględnić także detal smakowy. Często to odpowiednia oprawa głównego dania decyduje o tym, że jest ono perfekcyjnie doprawione, a całość kojarzy się z prawdziwą kulinarną podróżą. Jako unikalny i dodający niepowtarzalnego charakteru potrawie dodatek mogą z powodzeniem posłużyć sosy roleski. Występują one w wielu wariantach smakowych – zaczynając od łagodnych, przez gęste zabielane, aż na ostrych paprykowych skończywszy. Każdy poszukiwacz kulinarnych nowości znajdzie tu coś dla siebie. Firma korzysta z wielu kompozycji smaków i aromatów z całego świata, by stworzyć sos idealnie komponujący się z większością dań światowego kalibru. Do potraw łagodnych posłużą wariacje śmietanowe gęste; do potraw z grilla ketchupy i ostre sosy paprykowe w wielu wariantach ostrości. Natomiast dla osób na diecie redukcyjnej – lekkie sosy light jako dodatek np. do sałatki. Do nabycia są z wygodnych i poręcznych buteleczkach o różnej pojemności.

Większość „roleskich” z powodzeniem zmieści się na bocznej półce lodówki, choć nie trzeba przechowywać ich w ścisłych warunkach chłodniczych. Będą dobrą alternatywą dla monotonnych smakowo i tłustych majonezów, a także tradycyjnych keczupów. Potrafią zmienić smak potrawy o 180 stopni. Ponadto są zdrowe, nie zawierają sztucznych barwników, glutenu ani konserwantów. Pozbawione są dodatku nadmiarowego cukru czy alergenów. Potrawa zyskuje dzięki nim nowy wymiar!