Niezawodne elektronarzędzia Milwaukee

Warto popracować nad przemianą

Niezawodne elektronarzędzia Milwaukee

26 czerwca 2019 Maszyny i urządzenia 0

Elektronarzędzia wykorzystywane są przez profesjonalistów różnych branż  oraz przez amatorów. Każdy użytkownik chce mieć w swoim posiadaniu sprzęt wydajny, dobry jakościowo, bezawaryjny. Decydując się więc na zakup najlepiej wybrać sprawdzone rozwiązania firmy, która na wymienione cech kładzie szczególny nacisk. To bez wątpienia elektronarzędzia Milwaukee.

Oszczędna i mocna wkrętarka udarowa

wkrętarki udarowe milwaukeeFirma Milwaukee działa na rynku elektronarzędzi od 1924 roku i dokłada od samego początku starań by dostarczać użytkownikom sprzęt najwyższej jakości. Obecnie marka Milwaukee jest częścią światowego giganta w tej branży i mimo przejęcia trwa nadal dzięki wypracowanej renomie. Do wielu prac monterskich zaleca się wkrętarki udarowe Milwaukee. To bardzo nowoczesne urządzenia bezprzewodowe budowane w oparciu o własną myśl techniczną Milwaukee. Firma może pochwalić się rozwiązaniami, które wyznaczają najnowsze trendy. Wkrętarki udarowe są produkowane dla dwóch linii akumulatorów 12 V (M 12) i 18 V ( M 18 ). Stosowane w tym i innych urządzeniach baterie REDLITHIUM-ION™ zapewniają dłuższą pracę. Ogniwa akumulatora zamknięte są w metalowej obudowie co w warunkach pracy jest również istotne. Nad przeciążeniem akumulatora oraz urządzenia czuwa elektroniczny system REDLINK™. Wkrętarka udarowa wyposażona jest w opatentowane przez Milwaukee silniki bezszczotkowe POWERSTATE™ dające 10 razy większą żywotność i moc wyższą nawet o 60 %.

Wartością dodaną wkrętarki udarowej jest kompaktów kształt i stosunkowo niewielkie rozmiary pozwalające dotrzeć do ciasnych miejsc. Urządzenia zaopatrzone są w oświetlenie LED oraz w pasek umożliwiający szybkie przekładanie. Do natychmiastowej wymiany bitów służy metalowy uchwyt. Niektóre urządzenia mają wbudowany system śledzenia i sterowanie poprzez bluetooth.