Nasze sklepy z pościelą 3D

Warto popracować nad przemianą

Nasze sklepy z pościelą 3D

29 września 2016 Handel 0
sklep z pościelą 3d

Prowadzimy razem z koleżanką sklep internetowy , w którym mamy pościel 3d, którą osobiście uwielbiam. Jest bardzo wzorzysta, i wyróżnia się na tle zwykłych szarych pościeli. To zupełnie coś innego niż nudna pościel z kory, którą kiedyś kupiłam, jak byłam młodsza i potem miałam ją całą odbitą na policzku bo farbowała. Nigdy tego nie zapomnę. Brr, straszne.

Sklep z pościelą działa w wielu regionach

sklep z pościelą 3dMamy dobrego dostawce, którym jest hurtownia pościeli 3d, i to od nich zamawiamy na bieżąco, wedle zamówienia od klientów. Czasami mamy też jakieś wzory na miejscu, takie, które najczęściej się sprzedają. To wygoda, bo mniej więcej znamy zapotrzebowania ludzi. Są wzory, jak na przykład takie z misiami, które idą po kilka sztuk dziennie. Nasz sklep z pościelą 3d działa na cały kraj, i czasami wysyłamy też towar za granicę. Więc obroty są dość duże. Ostatnio pozwoliliśmy sobie nawet na rozbudowę lokalu. Wtedy hurtownia nie musi tak często do nas wpadać, bo zaczynamy już zamawiać większe zapasy. Nie można powiedzieć, w jakim terminie mamy najwięcej klientów. Bywa różnie, bo ludzie kupują pościele na różne okazje, lub i bez specjalnych okazji. Dlatego ruch mamy praktycznie cały rok. Jedyne co, to na święta robimy sobie małą przerwę, i wtedy zamówienia wiszą w internecie przez te 10 dni załóżmy. Jesteśmy z koleżanką bardzo zadowolone, bo przysłali nam ostatnio dodatkowy komputer.

Tak to zawsze się kłóciłyśmy, która będzie przy nim siedzieć. Jedna z nas sprawdzała zamówienia, jedna korespondowała z klientami, i ciężko było dość do porozumienia, która z nas akurat będzie siedziała przed monitorem. Dlatego teraz nasz problem został rozwiązany, wszystkie niesnaski poszły w zapomnienie, i możemy pracować w dowolnym tempie, oczywiście tak, żeby ze wszystkim zdążyć na spokojnie. Bo czas to pieniądz.