Najlepszy samochód na akumulator

Warto popracować nad przemianą

Najlepszy samochód na akumulator

18 grudnia 2019 Rodzina 0

 

Każde dziecko lubi chodzić na spacery z rodzicami, bo poznaje świat i przy okazji świetnie się bawi po drodze. Dla kilkulatka doskonałą atrakcją będzie rower, czy hulajnoga, ale także samochód napędzany na akumulator, którym będzie mógł samodzielnie kierować. 

Jak wyglądają Jeepy na akumulator?

samochody na akumulator jeepPojazdy napędzane elektrycznie mogą być stworzone do zdalnego sterowania, lub do samodzielnej jazdy nimi. Ponieważ maluchy uwielbiają chwile, mogą być niezależne i samodzielne, to zakup autka na akumulator na pewno sprawi im wielką radość. Są one przeznaczone dla jednego, lub dwójki dzieci, więc nie będzie kłótni o to, kto jedzie na spacer samochodzikiem, bo pojadą oboje. Jeżeli interesują nas samochody na akumulator jeep jest najlepszym modelem, który poradzi sobie na każdym terenie. Maluchy mogą nim jeździć po asfalcie i chodniku, ale także po trawiastym terenie, wysypanym żwirem, czy drobnymi kamieniami. Autko posiada duże koła, ze specjalnym bieżnikiem na oponach, dzięki czemu pojazd bez problemu pokonuję niewielkie przeszkody i dziury w drodze. Jeepy mają otwierane drzwi od strony kierowcy i pasażera i mają wyższe zawieszenie niż klasyczne auta typu cabrio, przez co można nim jeździć po kałużach bez obawy zachlapania. Samochód ma niewielki bagażnik na niezbędne rzeczy dzieci, światła led z przodu i z tyłu oraz klakson. Niektóre modele mają nawet funkcję bujania kiedy stoją w miejscu. Autko na akumulator jest przeznaczone dla dzieci powyżej trzeciego roku życia z uwagi na sposób kierowania.

Dla ułatwienia, pojazdy posiadają także piloty umożliwiające zdalne sterowanie na odległości kilku metrów. Dzięki takiej funkcji, w razie potrzeby rodzic może przejąc kierowanie nim, a maluch będzie w nim jedynie siedział. Ceny takich autek zaczynają się od czterystu złotych.