Montaż drzwi wejściowych w naszym mieszkaniu

Warto popracować nad przemianą

Montaż drzwi wejściowych w naszym mieszkaniu

21 listopada 2016 Budownictwo 0
montaż drzwi

Mój mąż jest bardzo podatny na różnego rodzaju promocje. W sumie dziwi mnie to, że mężczyzna jest tak podatny na takie rzeczy. Oczywiście nie chodzi tu o promocje na ubrania czy kosmetyki. Mąż bardzo lubi różnego rodzaju sklepy budowlane.

Odpowiedni montaż drzwi jest niezbędny dla bezpieczeństwa

montaż drzwiTo jest jego świat. Zna chyba wszystkie takie sklepy na Śląsku i wie gdzie co najlepiej kupić. Niedaleko nas niedawno została otwarta nowa hurtownia drzwi i wiedziałam, że mąż będzie chciał się do niej wybrać. Trochę bałam się tego, że będzie chciał kupić nowe drzwi wejściowe i postanowiłam wybrać się tam razem z nim. Co prawda nasze drzwi wejściowe nie były może najładniejsze i miały już dobrych parę lat, jednak ja uważam że ze zmianą ich na nowe musimy jeszcze trochę poczekać. Mąż na miejscu pokazywał mi drzwi dre, które mu się bardzo spodobały. Według mnie także były ładne jednak nie jest to najlepszy moment na kupowanie drzwi. PO jakiejś chwili zobaczył drzwi porta i zobaczył, że te drzwi są teraz w promocji. Jest to taka promocja w związku z otwarciem hurtowni. Drzwi tej firmy rzeczywiście były bardzo tanie. Jest to bardzo znana firma i drzwi według mnie wyglądały na solidne. Gdy tylko zobaczyłam męża, który je zobaczył wiedziałam, że bez tych drzwi nie wyjdziemy. Nawet specjalnie nie sprzeciwiałam się temu by je kupić. Wiedziałam bowiem, że raczej taniej takich drzwi nie dostaniemy. Mąż jeszcze powiedział, że najlepszej jakości montaż drzwi na Śląsku zrobi sam i że przez to nie będziemy musieli nic dodatkowo płacić. W sumie nie musiał mnie długo namawiać. Chyba pierwszy raz było tak, że praktycznie od razu zgodziłam się na zakup. Drzwi naprawdę mi się spodobały.

Wiedziałam, że teraz gdy tylko drzwi przyjadą do domu mąż będzie chciał je od razu montować. On nigdy nie może poczekać nawet jednego dnia by coś zrobić.