Moja nowa praca przy automatyce do bram

Warto popracować nad przemianą

Moja nowa praca przy automatyce do bram

27 września 2016 Usługi 0
automatyka do bramy

Mam na imię Staszek. Mieszkam w Toruniu. Szukam pracy od miesiąca. W czerwcu skończyłem szkołę. Wyjechałem nad morze z kolegami. Po powrocie zacząłem rozglądać się za zatrudnieniem. Jestem dyplomowanym ślusarzem. Usługi ślusarskie świadczę na wysokim poziomie.

Automatyka do bram i inne przedmioty na sprzedaż

automatyka do bramy

Często znajomi proszą mnie o pomoc przy awaryjnym otwieraniu mieszkań lub samochodów. Zawsze pytają się jaka jest cena. Wiedzą, że za takie usługi ceny są dosyć wysokie. Ja dla znajomych robię specjalne zniżki. Wujek z miejscowości Warszawa pracuje w dużej firmie, która zajmuje się dystrybucją bram. Do firmy szukają pracowników i zaproponował mi pracę. Zgodziłem się. Nie miałem nic do stracenia w Warszawa daje więcej możliwości rozwoju. Usługi ślusarskie to będzie moja główna praca w tej firmie. Mój wujek montuje bramy wjazdowe i garażowe. Doradza swoim klientom przy wyborze i zapewnia wysoką obsługę. Automatyka do bram w Warszawie musi być odpowiednio wybrana do potrzeb klienta. Wujek zawsze zadaje dużo pytań przed ostatecznym wyborem sprzętu i zamontowaniem go. Wszystko zależy czy klientowi zależy na szybkim bądź wolniejszym zamykaniem. Nawet nie myślała, że bramy wjazdowe i garażowe wiążą się z tak poważnymi wyborami. Usługi spawalnicze wykonywane są przez Karola, chłopaka z Sopotu. On też przyjechał do Warszawy do swojej rodziny i dzięki temu pracuje w tej firmie. Balustrady między innymi są wykonywane przez Karola a pomaga je montować Kasper i Kuba. Balustrady mogą mieć różne kształty. Wszystko zależy czego klient oczekuje i do czego je potrzebuje.

Balustrady mogą być zamontowane na balkonie, tarasie ale także na schodach. Jestem zadowolony z mojej pracy, firmy. W piątek mamy organizowany wyjazd integracyjny do Zakopanego. Już nie mogę się doczekać żeby wszystkich poznać.