Mój brat jest znanym fotografem

Warto popracować nad przemianą

Mój brat jest znanym fotografem

20 października 2017 Fotografia 0

Mój brat jest bardzo znany w naszym regionie, w którym mieszkamy. Brat od wielu lat zajmuje się fotografią. Ma na swoim koncie wiele zleceń. Współpracował z wieloma moimi znajomymi a także z rodziną i osobami, które się do niego zgłaszały z różnymi propozycjami. Mój brat jest fotografem i potrafi robić piękne zdjęcia. 

Piotrek wykonuje piękne zdjęcia

doświadczony fotograf na śląskuPiotrek pracuje jako fotograf już wiele lat. Zaczynał od kursu, na który zapisała go mama. Nasi rodzice wiedzieli, że interesował się fotografią i zdecydowali się wykupić dla niego kurs. Kurs bardzo mu się spodobał i dzięki niemu postanowił się dalej rozwijać w tym kierunku. Miał okazję współpracować z wieloma sławnymi fotografami. Zapisywał się na różne warsztaty a także brał udział w wielu sesjach także za granicami naszego kraju. Jako doświadczony fotograf na śląsku może pochwalić się swoimi pięknymi zdjęciami, które brały udział także w wielu konkursach fotograficznych. Bratu udało się wygrać wiele cennych nagród. Potrafi wykonywać zdjęcia w każdym momencie i nawet w niesprzyjających warunkach. Kiedy brat wrócił do naszej rodzinnej miejscowości postanowił założyć swoją firmę i bardzo dobrze sobie radzi w branży. Pomimo sporej konkurencji ma wielu chętnych bo jego ceny za usługi nie są wygórowane. Fotograf musi znać się na swojej pracy a mój brat jest bardzo doświadczonych fachowcem. Klienci zdają sobie z tego sprawę i bardzo chętnie korzystają z jego usług a także polecają go swoim znajomym. Brat nigdy nie narzekał na brak zleceń.

Szczególny ruch w interesie ma w sezonie wiosenno-wakacyjnym. Wówczas ma wiele zajętych terminów, które są związane ze ślubami lub innymi rodzinnymi uroczystościami. Brat zawsze do każdego zlecenia podchodzi w sposób profesjonalny i stara się żeby każda sesja była wykonana idealnie.