Modne serwety na bankiecie

Warto popracować nad przemianą

Modne serwety na bankiecie

28 marca 2019 Wyposażenie domu 0

To miało być moje pierwsze samodzielne zadanie i musiałam się do niego odpowiednio przygotować. Przygotowanie imprezy okolicznościowej wymagało sporego zaangażowania, ale dużo się nauczyłam i miałam też zanotowane najważniejsze rzeczy.

Stoły na bankiecie z modnymi serwetami 

serwety bankietoweWiedziałam, że jak wzorowo przygotuję ten bankiet, to dostanę umowę o pracę, na której tak bardzo mi zależało. Bankiet miał się odbyć w weekend i miało pojawić się na nim prawie sto osób. Zapisane miałam szczegółowe instrukcje i na szczęście zwróciłam uwagę na fakt, że na stołach powinny znaleźć się serwety bankietowe a nie miałam ich jeszcze kupionych. Dysponowałam budżetem, który przewidywał takie wydatki i od razu wybrałam się na zakupy. Nie miałam czasu, żeby zamawiać serwety, bo czas realizacji dostawy był za długi. Serwety chciałam kupić od razu. W pobliskim sklepie były dostępne serwety na różne okoliczności i to gwarantowało mi, że znajdę tam idealne na taki bankiet serwety. Stoły były ustrojone w kolorach różowo beżowych, dlatego zdecydowałam, że białe serwery będą pasowały najlepiej. W sklepie było najwięcej serwet bankietowych w białym kolorze i dzięki temu miałam dość spory wybór. Zdecydowałam się na takie serwety, które były najbardziej eleganckie. Były one gładkie, bez wzoru, ale przez środek przechodził piękny wyszywany pasek. Serweta taka, złożona w odpowiedni sposób prezentowała się bardzo stylowo. Przeszłam kurs składania serwet i wiedziałam jak to odpowiednio zrobić.

Wszystko przygotowałam idealnie. Stoły z serwetami, które wybrałam prezentowały się profesjonalnie i stylowo. Mój pracodawca był ze mnie zadowolony i pogratulował mi, że doskonale poradziłam sobie samodzielnie z tak trudnym zadaniem. Dostałam dzięki temu umowę o pracę.