Modernizacja boiska – poliwęglanowe budki

Warto popracować nad przemianą

Modernizacja boiska – poliwęglanowe budki

10 lutego 2017 Budownictwo 0
poliwęglan kanalikowy

Wójtem gminy jestem już od dwóch lat. Wciąż zauważam jak wiele jest do zrobienia, chociaż sporo już za nami. Cieszę się, że działania jakie prowadzę dają pozytywny, na całe szczęście efekt. Wielu mieszkańców mnie docenia, rozmawiają także o tym, co chcieliby jeszcze zmienić w swoim życiu.

Poliwęglan kanalikowy na wiaty

poliwęglan kanalikowyOstatnio dochodzą do mnie głosy, że niezbędna jest modernizacja boiska. Nie tylko samej murawy, ale również miejsc dla przebierania się dla przyjezdnych zawodników oraz miejsce dla tak zwanej ławeczki rezerwowych. Drużyna z naszej gminy rywalizowała w zawodach pucharu międzygminnego i pokazanie się z jak najlepszej strony było dla wszystkich bardzo ważne. Postanowiłam sprawdzić z czego mogę zrobić ławkę rezerwowych oraz miejsce dla trenerów czy ekipy. Zdecydowałam, że najlepszym wyborem będą płyty poliwęglanowe. Sprawdzając w grafice popularnej wyszukiwarki wiedziałam, że poliwęglan lity wykorzystuje bardzo wiele gmin, więc dlaczego nasza miałaby tego nie mieć? Skonsultowałam ten zakup z trenerami – jakie długości ławek oraz całego boksu mają być. Po konsultacjach wiedziałam już jakie świetliki z poliwęglanu mam zamówić. Doszliśmy do porozumienia, że długość prawie dwóch metrów i szerokość pół metra będzie odpowiednia. Pozostało tylko ogłosić przetarg. Szukając firmy oferującą poliwęglan kanalikowy a także wykonywane z niego wiaty dowiedziałam się wielu przydatnych rzeczy. Poznałam innowacyjne miejsca w jakich wykorzystuje się poliwęglan komorowy. Do przetargu staną cztery firmy, bowiem ich oferta była dla nas najciekawsza.

Najbardziej jednak cieszyła mnie radość miejscowych zawodników, którzy cieszyli się, że wreszcie będą mogli pochwalić się boiskiem na wysokim poziomie jak na gminne rozgrywki. Wierzę, że moje działania będą korzystne dla ogółu społeczeństwa.

Więcej na http://kmtechnic.pl