Mam duże zniżki na wynajem aut z Łodzi

Warto popracować nad przemianą

Mam duże zniżki na wynajem aut z Łodzi

16 września 2020 Motoryzacja 0

Od wielu lat hołduję zasadzie, że posiadanie własnego samochodu to zupełnie zbędne koszty. Do przemieszczania się po mieście korzystam wyłącznie z komunikacji miejskiej. To kosztuje mnie niewiele ponad sto złotych miesięcznie, a więc kilkakrotnie mniej niż paliwo, które musiałbym do auta tankować. Jak potrzebuję samochodu to go pożyczam.

Za wynajęcie auta płacę kilkadziesiąt złotych

wynajem aut z łodziZdarzają się czasami takie dni, w których muszę pojechać gdzieś dalej. Wówczas rzeczywiście ciężko jest korzystać z komunikacji miejskiej, bo jak sama nazwa wskazuje funkcjonuje ona tylko w obrębie miasta. Wtedy jednak odwiedzam jedną z wypożyczalni samochodów. Mam bardzo duże zniżki na wynajem aut z Łodzi, ponieważ jestem stałym klientem tamtejszych wypożyczalni. Dzięki temu nie muszę się martwić o koszty wypożyczenia auta nawet na dłuższy okres czasu. W praktyce jest to zawsze maksymalnie jeden dzień. Za wynajem samochodu na dobę płacę około siedemdziesięciu złotych. Normalnie kosztuje to około stu złotych, ale dzięki zniżkom płacę za to o wiele mniej. Dla mnie jest to bardzo wygodne, bo wypożyczalnia z której korzystam mieści się niedaleko mojego domu. Moja żona ma swój samochód, bo wozi naszego synka do szkoły, ale ja nie pożyczam samochodu żony, bo jest jej zawsze potrzebny. Dlatego właśnie, kiedy potrzebuję auta, to idę do pobliskiej wypożyczalni. I nie muszę wydawać na wypożyczenie samochodu dużych pieniędzy.

Wolę przemieszczać się po mieście autobusem bądź tramwajem niż utrzymywać własny samochód. Dzisiaj nieposiadanie własnego auta to naprawdę spora oszczędność. A kiedy jest mi potrzebne auto na dłuższy wyjazd to wypożyczam je z pobliskiej wypożyczalni. Na szczęście na weekendy jeździmy całą rodzinką samochodem mojej żony, który jest do naszej dyspozycji.