Lekkie wiosenne kurtki pikowane damskie

Warto popracować nad przemianą

Lekkie wiosenne kurtki pikowane damskie

30 stycznia 2020 Moda 0

Każda kobieta chciałaby pięknie i stylowo wyglądać. Jeszcze w zimie zaczynamy zastanawiać się jaką kurtkę wybrać na wiosnę. Do najczęściej wybieranych okryć wierzchnich zaliczyć możemy kurtki jeansowe lub skórzane. Modne są też lekkie płaszczyki typu trencz. Nie możemy również zapominać o pikowanych kurteczkach.

Piękne wiosenne kurtki pikowane damskie

kurtka pikowana damska wiosennaTo właśnie te ostatnie są coraz chętniej wybierane szczególnie przez nastoletnie dziewczęta i młode kobiety. Kurtka tego typu sprawdzi się również u nieco starszych kobiet. Taka kurtka pikowana damska wiosenna będzie pasowała do wielu stylizacji. Pasuje do pracy jak i na mniej zobowiązujące spotkania z przyjaciółmi. Świetnie sprawdzi się do codziennych stylizacji. Ważne jest, abyśmy wybrali taką, która będzie pasowała do reszty naszej garderoby. Możemy kupić ją w stylu bardziej eleganckim. Najczęściej te eleganckie wersje mają ozdobne dżety i zameczki. Najczęściej spotykane są w ciemniejszych lub klasycznych kolorach – takich jak czarny, granatowy czy beżowy. Takie kurteczki powinny pasować do wszystkiego. Jeśli jednak nasza garderoba jest w bardziej sportowym stylu warto wybrać kurtkę pikowaną sportową. Do jednych z najmodniejszych zaliczyć możemy kurtkę typu bomberka. Takie kurtki często mają nieco militarny charakter – często są w kolorze khaki. Możemy znaleźć też kurteczki we wzory. Bardzo modne są zwierzęce motywy typu panterka. Wybierając kurtkę na wiosnę zwróćmy uwagę, aby nie była ona wykonana ze zbyt grubego materiału. Powinna być lekka i komfortowa w użytkowaniu. Dobrze, aby była przeciwdeszczowa. Ochroni nas wówczas przed kapryśną wiosenną pogodą. 

Do najmodniejszych kurtek wiosennych zaliczyć możemy kurtki pikowane. Są one zazwyczaj krótkie, lekkie i bardzo komfortowe w noszeniu. Pasują do wielu stylizacji. W zależności od tego jakie ciuchy przeważają w naszej szafie możemy wybrać kurtkę w bardziej eleganckim lub sportowym stylu.