Ładne plażowe leżaki

Warto popracować nad przemianą

Ładne plażowe leżaki

25 czerwca 2020 Dom i wnętrza 0

 

Wyjeżdżaliśmy razem z rodziną na wakacje. Postanowiliśmy, że w tym roku zorganizujemy sobie je sami bez pomocy biura podróży dlatego że wychodzi taniej a jechaliśmy większą grupą. Oczywiście organizacją miałam zająć się ja, bo miałam najwięcej czasu dlatego że byłam na zwolnieniu z powodu ciąży. Mogłam wszystko spokojnie ogarnąć. Tak też musiałam zrobić.

Tanie i funkcjonalne leżaki

tani leżak plażowyNie miałam za dużego wyboru więc się zgodziłam. No i się zaczęło szukanie. Nie wiedzieć czemu, ale szukanie wakacji mnie odpręża i uspokaja. Znalezienie lokalizacji, która będzie pasować wszystkim było dla mnie wyzwaniem, ale po godzinach dyskutowania i wybierania doszliśmy wszyscy do kompromisu i zarezerwowałam nam nocleg na dwa tygodnie. Pozostało tak naprawdę teraz pokupować i spakować rzeczy na wyjazd. Oczywiście musiałam kupić całą masę niepotrzebnych nowych rzeczy dlatego że uwielbiam kupować, ale najważniejszym zakupem był tani leżak plażowy. Taki mały łatwy w przechowywaniu i przenoszeniu. Idealny do auta i na wakacje w miejscu, gdzie za wypożyczenie leżaka trzeba zapłacić. Kupiłam takie dwa dla męża i dla siebie. Oczywiście dwa inne kolory, bo mój mąż na różowym nie usiądzie taki jego wymysł. Ale moim zdaniem takie tanie własne leżaki to był najlepszy zakup na wakacje, zawsze lepiej mieć własne niż używać takich których używały tysiące ludzi. Leżak miał jeszcze jedną fają funkcje, można go było poskładać do rozmiarów małej torebki i schować wszędzie, gdzie tylko było na niego miejsce, idealny.

Nadszedł dzień wyjazdu, gdy już dojechaliśmy na miejsce naszych wakacji wszyscy byliśmy wyczerpani. Położyliśmy się spać a na następny dzień rano polecieliśmy plażować. Oczywiście nasze leżaki zrobiły furorę wśród ludzi, nikt się tego nie spodziewał.