Kuzynka zajmuje się organizacją wesela

Warto popracować nad przemianą

Kuzynka zajmuje się organizacją wesela

17 marca 2017 Ślub i wesele 0

Moja kuzynka ostatnio ze swoim narzeczonym zdecydowali się na ślub. W sumie to dla wszystkich było to spore zaskoczenie.Bo oni z sobą byli chyba piętnaście lat i deklarowali, że raczej nie wezmą ślubu. Jednak zmienili zdanie i chcieli zrobić małe wesele.

Rezerwacja taniej sali na wesele

tania sala weselna we WrocławiuNie chcieli bowiem obciążać finansowo rodziców dlatego też zdecydowali się na małe wesele. Zarówno rodzice mojej kuzynki jak i jej narzeczonego nie są osobami zamożnymi. Także na pewno wesele wiązałoby się ze sporym wydatkiem dla nich. W sumie skoro chcieli ten ślub i do tergo jeszcze chcieli go zorganizować w tak krótkim czasie to dobrze, że wzięli te koszta tylko na siebie. W związku z tym chcieli jakoś ograniczyć koszta związane z weselem. Najłatwiej jest oszczędzić na taniej sali weselnej. Taka tania sala weselna we Wrocławiu jest jednak trudna do znalezienia. Kuzynka szukała w różnych miejscach. Jednak wszędzie tam gdzie szukała koszt wynajęcia sali był spory. W końcu koleżanka z jej pracy powiedziała jej o pewnej sali. Kuzynka tam pojechała i okazało się, że jest wolny termin i jeśli chodzi o koszt sali to nie jest duży i będzie ich na to stać. A do tego ta sala jest naprawdę bardzo ładna. Kuzynka była zachwycona. Nie zastanawiała się nad tą salą nawet na chwile. Zresztą wtedy kuzynka chyba tak na poważnie zaczęła wierzyć, że to wesele uda się zorganizować szybko i tanio. Kuzynka gdy zarezerwowała tą salę zadzwoniła do mnie i powiedziała mi, że jest piękna i że jej wesele będzie wyglądało jednak tak jak sobie wymarzyła kiedyś.

Sala była w kolorystyce bieli i fioletu. Razem wszystko wyglądało bardzo dobrze. Do tego były tam krzesła, na których były założone piękne pokrowce, które miały z tyły wielkie kokardy. Sala jest jasna i ma ładny parkiet do tańczenia.