Kurs pierwszej pomocy

Warto popracować nad przemianą

Kurs pierwszej pomocy

30 czerwca 2019 Zdrowie i uroda 0

Jestem szefem niedużej, choć świetnie prosperującej firmy. W swoim życiu miałem dość nieprzyjemny wypadek. Zostałem uratowany dzięki temu, że ktoś udzielił mi pierwszej pomocy. Dlatego też staram się organizować corocznie w swojej firmie kursy pierwszej pomocy. Jest to dla mnie bardzo ważne, by moi pracownicy umieli pomóc innym w sytuacji ekstremalnej.

Kurs z przeprowadzania pierwszej pomocy

szkolenia z pierwszej pomoc łódźBędąc szefem i mając pod sobą kilkunastu podwładnych, czuję się za nich odpowiedzialny. Nigdy więc nie spóźniłem się z wypłatą, ponieważ wiem, że mają na utrzymaniu siebie i swoje rodziny. Wspólnie świętujemy wigilię oraz urodziny pracowników. Dbam również o to, by się ciągle rozwijali, fundując im kurs języka angielskiego. Corocznie organizuję im również szkolenia z pierwszej pomoc Łódź to bardzo duże miasto, w związku z czym mogę wybierać i przebierać w firmach specjalizujących się robieniem takich kursów wśród klientów indywidualnych i wśród firm. Doskonale pamiętam przykre wydarzenie w moim życiu, kiedy zesłabłem w środku miasta, ponieważ gorzej się poczułem. Uratował mnie człowiek, który udzielił mi pierwszej pomocy. Dlatego też chcę, by i moi pracownicy mieli tę umiejętność i być może w przyszłości uratowali życie drugiemu człowiekowi. Moi podwładni co roku bardzo czekają na ten kurs, ponieważ zawsze ich wiedza jest aktualizowana. Cieszę się, że tak chętnie podchodzą do mojej inicjatywy.

I w tym roku w mojej firmie został zorganizowany kurs pierwszej pomocy. Wynająłem w tym celu pewną łódzką firmę, która zorganizowała świetne, merytoryczne szkolenie. Jestem niezmiernie zadowolony, ponieważ moi pracownicy bardzo sobie chwalili kurs, który przeszli. Twierdzili, że zyskali niemal bezcenną wiedzę, która pomoże im kogoś uratować w ekstremalnej sytuacji.