Kupiłam żarówki led i lampę na wyprzedaży

Warto popracować nad przemianą

Kupiłam żarówki led i lampę na wyprzedaży

29 listopada 2016 Handel 0
żarówki led

Jak skończyłam pracę postanowiłam podejść do marketu. W pracy dostałam informację na pocztę internetową o promocji która zaczęła się wczoraj. W markecie są materiały budowlane a także rzeczy, które można wykorzystać aby upiększyć sobie mieszkanie.

Żarówki led oszczędzają energię

żarówki led Było po godzinie siedemnastej jak dojechałam do sklepu. W środku nie było dużo osób, mogłam na spokojnie w ciągu godziny wszystko obejrzeć co mnie najbardziej interesuje. Kiedy oglądałam lampę o której dawno już marzyłam ale była dla mnie za droga usłyszałam jak sprzedawca mówi o nowoczesnych żarówkach. Żarówki led są podobno najbardziej oszczędnymi żarówkami dostępnymi obecnie na rynku. Kiedyś o tym czytałam ale jeszcze nie mam ich w moim domu. Sprzedawca mówił, że w kuchni można zamontować taśmy led pod szafkami i dzięki temu blaty są dobrze oświetlone i wszystko widać kiedy przygotowuje się jakieś posiłki. Małżeństwo zdecydowali się jeszcze na zasilacze led. Kpili kilka sztuk bo mają spore mieszkanie. Sprzedawca był bardzo kompetentny. Przekazywał wiele ciekawych informacji o producencie i materiałach. Importer oświetlenia led jest znany i ceniony nie tylko w kraju ale i za granicą. Producent oświetlenia led ma dwie duże fabryki a także kilka mniejszych siedzib w różnych miastach. Jest głównym sprzedającym jeśli chodzi o żarówki led. Konkurencja nie a tak dobrego sprzętu i ich ceny są dużo wyższa. Postanowiłam podpytać czy do lampy, na którą się zdecydowałam bo cena była obniżona o pięćdziesiąt procent mogłabym wykorzystać żarówki led sprowadzane od producenta.

Sprzedawca potwierdził, że jak najbardziej. Dodatkowo dobrał mi żarówkę z odpowiednią mocą i odcieniem światła. Bardzo cieszę się, że udało mi się tanio kupić lampę. Teraz będę mogła z niej korzystać w trakcie czytania lub oglądania telewizji.