Krzesło gamingowe Sport

Warto popracować nad przemianą

Krzesło gamingowe Sport

17 lutego 2019 Rozrywka 0

 

Jeżeli zastanawialiśmy się, jaki fotel gamingowy wybrać, to zapewne trafiliśmy na model Sport. To jeden z najciekawszych i najlepiej zaprojektowanych modeli, dostępnych na rynku. Warto się nim zainteresować nie tylko ze względu na funkcje, ale też relatywnie niższą cenę. 

Fotele do gier Sport

fotel sportNewralgicznym punktem naszego ciała jest kręgosłup, a gamerzy, którzy spędzają mnóstwo czasu w pozycji siedzącej, wiedzą o tym najlepiej. W przeważającej większości to młodzi ludzie, ale nie oznacza to, że nie cierpią oni na bóle kręgosłupa. Wręcz przeciwnie. Dlatego każdy, szanujący się gamer, winien się zaopatrzyć w porządny fotel gamingowy, który będzie zapobiegał bólom kręgosłupa, jego skrzywieniom, czy zwyrodnieniom. Fotel Sport to model zarówno dla profesjonalistów, jak i osób dopiero zaczynających swoją przygodę z gamingiem. Sport składa się z trzech elementów: siedziska, oparcia oraz zagłówka. Siedzisko ma konstrukcję kubełkową, dzięki czemu nawet długotrwałe siedzenie, nie będzie obciążeniem dla naszych pośladków i nóg. Natomiast oparcie zapewnia wiele punktów podparcia, dzięki czemu napięcia w mięśniach i samym kręgosłupie są zdecydowanie mniejsze. Na odcinku lędźwiowym mamy do czynienia z szerszą poduszką, która utrzymuje lędźwie w optymalnej pozycji. Zagłówek fotela Sport jest szeroki i zapewnia relaks mocno napiętym mięśniom szyi i karku. Koszt tego modelu to niecały tysiąc złotych, co w zestawieniu z ofertami konkurencji, jest ceną naprawdę atrakcyjną.

Każdy gamer powinien dbać o swoje plecy, ponieważ długie godziny spędzane w pozycji siedzącej, wcześniej, czy później odbiją się na stanie naszego kręgosłupa. Dlatego też warto zainwestować w Sport, ponieważ jest to aktualnie jeden z najlepszych foteli gamingowych na rynku.