Krem na dermatozy

Warto popracować nad przemianą

Krem na dermatozy

4 grudnia 2020 Zdrowie i dieta 0

 

Problem chorób skórnych w ostatnich latach mocno się rozszerzył, gdyż coraz więcej osób podatnych jest na alergie. W związku z tym często słyszy się o łuszczycy, egzemie oraz innych tym podobnych. Warto w tej sytuacji znać odpowiednie postępowanie higieny oraz pielęgnacji. Dobierajmy też odpowiednie kosmetyki, aby nam pomagały.

Regeneracja ciała z dermatozami Atoposem

atopos cannadermOkoło 20% ludności cierpi na dermatozy, czyli choroby skórne. Związane są one z genetycznymi bądź nabytymi uwarunkowaniami. Niestety, mogą one znacznie obniżyć komfort życia, gdy niedostatecznie dbamy o nasza pielęgnację oraz higienę. Dlatego stosuje się odpowiednie preparaty takie jak Atopos Cannaderm, który ma wspomagać regeneracje naskórka. Dodatkowo przyspiesza gojenie, odżywia oraz dba o utrzymanie odpowiedniego poziomu nawodnienia. Warto też wspomnieć, iż zawarte w produkcie elementy jak konopie siewne, torf, arnika czy pantenol mają również działanie przeciwzapalne oraz bakteriobójcze. Jest to bardzo ważne, gdyż przy chorobach skórnych bardzo często może dość do zakażenia, które prowadzi do jeszcze gorszych powikłań oraz jątrzących się ran. Nie zapominajmy również, iż myjąc się powinniśmy stosować łagodne preparaty przystosowane do skóry najbardziej potrzebującej delikatnych detergentów. Stosując mocne żele pod prysznic i szampony możemy uszkodzić skórę jeszcze bardziej. Dlatego zwracajmy na to szczególną uwagę.

Dla wielu osób posiadane dermatozy takie jak egzema czy atopowe zapalenie skóry mogą być uciążliwe. Swędzą, nieestetycznie wyglądają i mogą prowadzić do gorszych powikłań. Dlatego tak ważna jest systematyczna pielęgnacja oraz higiena. Polecane są obecnie bardzo produkty marki Atopos, które doskonale uśmierzają świąd i regenerują uszkodzony naskórek.