Korzystanie z pieczątki imiennej w firmie

Warto popracować nad przemianą

Korzystanie z pieczątki imiennej w firmie

30 sierpnia 2018 Reklama 0

Każdy kto pracuję w firmie, zwłaszcza wykonuje prace biurowe, ma styczność z różnego rodzaju pieczątkami. W pracach biurowych są one nie zastąpione. Przybijamy nimi różne dokumenty, które z pieczątkami stają się ważne. Możemy wyróżnić różne rodzaje tych pieczątek pod względem wyglądu jak i przeznaczenia. 

Wyrobienie nowej pieczątki firmowej 

pieczątki grodzisk mazowiecki

Zostałam zatrudniona w firmie budowlanej. Było to całkiem niedawno. Zajmuję ważne stanowisko w tej firmie i będę podejmować rożne decyzje oraz jak wiadomo będę sporządzać różnego rodzaju dokumenty, podpisywać umowy itp. w tym celu muszę mieć własną pieczątkę imienną. Skoro dopiero co zaczęłam pracę, to jeszcze jej nie mam. Ale to kwestia czasu. Pieczątki grodzisk mazowiecki tego typu powinny zawierać imię, nazwisko, stopień naukowy na przykład mgr oraz stanowisko. Niekiedy podawana jest nazwa firmy, ale nie zawsze tak jest. Jak tylko będę miała już swoją pieczątkę, to będę mogła podpisywać rożne dokumenty. W tej firmie każdy pracownik biurowy musi mieć swoją imienną pieczątkę, tak by było wiadomo kto co podpisał. W sumie to muszę mieć aż trzy pieczątki dlatego, że w tej firmie jestem księgową, kadrową oraz specjalistą do spraw płac. Lada dzień powinny zostać one wyrobione. Jeśli dojdzie do sytuacji, w której będę musiała odejść z firmy lub dostane wypowiedzenie, to ja tych swoich imiennych pieczątek nie będę mogła zabrać ze sobą. Będę musiała je zostawić w firmie, która będzie miała obowiązek je zniszczyć najlepiej na moich oczach, tak by być pewnym, że w przyszłości ktoś tej pieczątki nie użyje. Może powiem jeszcze parę słów, jak te pieczątki wyglądają. Są one automatyczne. W środku są umieszczone poduszki, które są nasiąknięte tuszem, w moim przypadku czerwonym. 

Zaczynając pracę w nowej firmie, zamówiono dla mnie wyrobienie pieczątek imiennych. Będą one mi potrzebne do wykonywania bieżących obowiązków na moim stanowisku pracy. Takie pieczątki będą musiały być trzymane pod kluczem. Nikt nieupoważniony nie powinien mieć do nich dostępu oprócz mnie.