Kobieta z wyższych sfer a drzwi inwentarskie

Warto popracować nad przemianą

Kobieta z wyższych sfer a drzwi inwentarskie

2 lutego 2017 Usługi 0
drzwi inwentarskie

Poznałem kiedyś piękną kobietę. Wyglądała jak milion dolarów, miała piękne włosy i wyglądała jak modelka. Umawiałem się z nią kilka razy w mieście. Myślałem, że coś z tego będzie. Nie zdążyłem jej jednak powiedzieć, że jestem rolnikiem.

Wybieram drzwi inwentarskie do mojego magazynu

drzwi inwentarskieKiedy dowiedziała się, że większość czasu obsługuje paszociągi, była wyraźnie zdegustowana. Według mnie, to żaden powód do wstydu, że montuję ruszta betonowe i zajmuje się trzodą. Gdy po tym spotkaniu prawdy do niej zadzwoniłem, była wyraźnie zdegustowana. Powiedziała, że myślała, że zajmuję się jakimś biznesem, i mam firmę. Oniemiałem wtedy. Nie rozumiałem, co to może mieć za znaczenie w naszej znajomości. Niestety jednak miało. Powiedziała, że nie chce faceta, który woli silosy paszowe niż nią. Mówiłem, że to nieprawda, jednak nie o to jej chodziło. Po prostu nie chciała pracownika fizycznego, tylko zadbanego faceta w lakierkach. Zabolało mnie to, bo była wspaniałą kobietą. Tak mi się wtedy przynajmniej wydawało. Charakter jednak miała zły, i zbyt bardzo zależało jej na pieniądzach. Kazała mi wybierać. No i właśnie wybieram. Tylko, że nie ją, najwyższej jakości drzwi inwentarskie do mojego magazynu. Niestety, tak się czasem w życiu układa. Przeszedłem nawet załamanie po tym wszystkim, bo liczyłem, że z kimś w końcu ułożę swoje życie. Dopiero po czasie zrozumiałem, że nie była warta zachodu.

Teraz mam już normalną dziewczynę, która jest ze mnie dumna, że potrafię sobie sam zarobić na wszystko i jestem pracowity. Z tamtą nie mam już kontaktu. Widziałem ją kiedyś z jakimś biznesmenem w restauracji. Ma co chciała.