Ile kosztuje vaporizer?

Warto popracować nad przemianą

Ile kosztuje vaporizer?

18 grudnia 2019 Usługi 0

 

Na polskim rynku jest coraz więcej waporyzatorów i to zarówno w segmencie urządzeń przenośnych, jak też stacjonarnych. Nie jest to dziwne, bowiem coraz więcej osób decyduje się na ich zakup, zwłaszcza jeśli są konsumentami suszu lub olejów CBD. 

Przenośne waporyzatory Pax

vaporizer paxWszystko jest oczywiście kwestią indywidualnych preferencji, ale jeśli chodzi o nasze zdanie, to vaporizery przenośne są zdecydowanie bardziej uniwersalne. Bowiem nie jest konieczne podłączanie ich do prądu, ani korzystanie z wielkiego balona, pełnego pary – na ulicy, czy w barze, mogłoby to wyglądać nieco dziwnie. Natomiast przenośny vaporizer to komfort użytkowania i dyskrecja, wszak z łatwością zmieścimy go w kieszeni. Zaletą przenośnych urządzeń jest też fakt, iż mają bardzo wytrzymałe baterie, w niektórych z nich wystarcza ona nawet na kilkanaście cykli waporyzacyjnych. Vaporizer Pax jest jednym z najpopularniejszych modeli. Zawdzięcza to przede wszystkim swojej jakości, ale także rozsądnej cenie. Jego zaletą jest też obudowa z tytanu, dzięki której urządzenie jest odporne nie tylko na zarysowania, ale nawet na upadek z dużych wysokości. Ma to duże znaczenie, ponieważ tak, jak każdemu z nas zdarzyło się upuścić telefon, tak samo pewnie zdarzy się nam upuszczenie vaporizera. Pax jest naszpikowany elektroniką i z poziomu panelu sterującego mamy do dyspozycji wszystkie jego funkcje. Możemy dowolnie regulować temperaturę i dostosowywać ją do danej substancji (susz, olej, woski CBD).

W waporyzatorze Pax mamy też do czynienia z doskonałymi mechanizmami zabezpieczającymi, dzięki czemu niemożliwe jest przegrzanie się urządzenia. W razie za osiągnięcia zbyt wysokiej temperatury lub niekorzystania z urządzenia wyłączy się ono samo. To duże udogodnienie, zwłaszcza dla zapominalskich.