Idealna torebka na lato

Warto popracować nad przemianą

Idealna torebka na lato

11 czerwca 2019 Moda 0

Najwięcej zakupoholików występuje wśród kobiet. To one czasem nie znają umiaru i mogą kupować ubrania i dodatki bez końca. Każda kobieta ma przynajmniej po kila torebek na każdą porę roku i sporo butów, bo to podstawowe elementy każdej stylizacji.

Jak wygląda torebka na lato?

torebki na latoKażda pora roku rządzi się innymi prawami i wymaga odmiennego stylu ubierania. W zimie zakładamy grube ubrania, ciepłe buty i nosimy zabudowane torebki, które wnętrze mają zabezpieczone przed deszczem, czy śniegiem. W porze letniej możemy sobie pozwolić na torebki na lato, które mogą być wykonane z cieńszych materiałów. Jadąc na wakacje na d morze, najlepiej się sprawdzi torebka w formie koszyka plecionego z grubych sznurków, bo idealnie pasuje do plażowej stylizacji. W lecie możemy sobie też pozwolić na żywe, a nawet jaskrawe kolory torebek, bo nosimy sukienki w kwiaty, lub inne motywy w jasnych barwach. Torebka z pewnością musi pasować do stroju i butów. Jeżeli nasza garderoba jest kolorowa, to też takie muszą być torebki. Można też iść w klasykę i kupić torebki w stonowanych kolorach takich jak szary, czarny i biały, bo pasują niemalże do każdej stylizacji. Letnie torebki pasują do sukienek, spodni, a także wyjątkowych kreacji. Wybierając taki model, możemy sobie pozwolić na nieco szaleństwa i wybrać torebkę z frędzelkami, kokardkami, czy ozdobnymi dodatkami. Bardzo modne są motywy kwiatowe na torebkach wykonanych z płóciennych, lub bawełnianych materiałów. Każda kobieta powinna mieć choć dwie torebki na lato.

Nowością na rynku są też torebki wykonane z elastycznej gumy, dostępne w wielu pastelowych kolorach. Tak naprawdę wybór idealnej torebki na lato zależy od naszego gustu i przeznaczenia. W sklepach jest tak duży wybór, że każda kobieta znajdzie model dla siebie.