Idealna biżuteria ślubna od jubilera

Warto popracować nad przemianą

Idealna biżuteria ślubna od jubilera

6 listopada 2017 Moda 0

 

Ostatnią czynnością przed wyjazdem panny młodej do ślubu jest założenie biżuterii ślubnej. Bardzo często dobranie odpowiednich dodatków jest trudne i panna młoda do ostatniej chwili waha się czy wszystkie elementy stroju do siebie pasują. Przy biżuterii ślubnej ważny jest umiar dlatego istnieje kilka wskazówek, które pomogą pannie młodej nie przesadzić.

Jak dobierać biżuterię do sukni ślubnej?

biżuteria ślubna ze sklepu jubilerskiegoNie jest zbyt skomplikowane zadanie. Wystarczy skupić się na trzech elementach przy doborze biżuterii. P Po pierwsze kolor sukni. Jeśli kreacja ślubna jest w kolorze czystej bieli to każdy rodzaj biżuterii będzie pasował. Panny młode najczęściej wybierają srebro, ale nie jest to obowiązek. Żółte złoto może stanowić ładny kontrast dla białej sukienki. Jeśli suknia ma odcień ecru to jedynym dobrym wyborem będzie złoto ponieważ inne odcienie biżuterii będą się gryźć ze ślubną kreacją. W następnym etapie ważny jest dekolt sukienki. Dekolt w serduszko idealnie nadaje się do założenia biżuterii przyciągającej wzrok na szyję. Tutaj można pokusić się o wyjście w sporej kolii lub dużych, zwisających aż do ramion kolczykach. Przy dekolcie w literę V również sprawdzą się naszyjniki, ale mniejsze i bardziej delikatne. W przypadku sukienek z asymetrycznym dekoltem, na przykład na jedno ramię, trzeba skupić się na innych częściach ciała niż szyja. Tutaj pomoże biżuteria ślubna ze sklepu jubilerskiego, która ozdobi uszy i dłonie panny młodej.

Reszta zależy już jedynie od panny młodej i jej doradców. Przy wyborze biżuterii zawsze należy kierować się własnym gustem i upodobaniami. Liczy się również całościowy wygląd sukni. Inna biżuteria pasuje do zwiewnej sukni, a całkiem inna do ciężkiej kreacji w stylu vintage. Najbardziej zaszaleć można w przypadku sukien typu princessa do których pasują cekiny i błyskotki.