Gdzie znaleźć idealny zespół na wesele w Warszawie?

Warto popracować nad przemianą

Gdzie znaleźć idealny zespół na wesele w Warszawie?

15 marca 2019 Ślub i wesele 0

Niedawno mój narzeczony mi się oświadczył i postanowiliśmy zorganizować ślub oraz wesele. Przygotowaliśmy listę gości, znaleźliśmy salę weselną, zarezerwowaliśmy termin w Urzędzie Stanu Cywilnego i zaczęliśmy poszukiwać odpowiedniego zespołu, który mógłby zabawić naszych gości podczas przyjęcia. Okazało się, że w Warszawie wybór jest tak duży, że ciężko podjąć decyzję. 

Poszukiwania zespołu na wesele

zespół na wesele WarszawaNasze poszukiwania postanowiliśmy rozpocząć od internetu. W końcu w sieci jest wszystko – przynajmniej tak nam się wydawało. Wpisaliśmy w wyszukiwarkę frazę zespół na wesele Warszawa i naszym oczom ukazało się mnóstwo stron internetowych oraz konta na portalach społecznościowych. Nie mieliśmy pojęcia od czego zacząć oglądanie i na jakie informacje zwracać uwagę. Na szczęście przypomniało mi się, że niedawno moja koleżanka Anka brała ślub. Byliśmy na jej weselu i muszę przyznać, że uroczystość była przepiękna. Na przyjęciu grał jakiś zespół z Warszawy, który doskonale umilił czas zaproszonym gościom. Wodzirej wymyślał bardzo ciekawe gry i zabawy integracyjne, dzięki czemu już po chwili wszyscy się ze sobą znali. Szybko wzięłam telefon i zadzwoniłam do Anki. Ta wysłała mi numer telefonu do zespołu, który grał na jej weselu. Uprzedziła jednak, że mają oni bardzo napięte terminy i może okazać się, że nie uda nam się z nimi umówić. Postanowiliśmy jednak zaryzykować. 

Okazało się, że mieliśmy bardzo dużo szczęścia, ponieważ kilka dni wcześniej jedna z par musiała odwołać rezerwację, a zespołowi zwolnił się termin, o który prosimy. Dzięki temu na naszym weselu zagrają profesjonaliści i nie musimy obawiać się o to, czy naszym gościom spodoba się grana przez nich muzyka. Już nie mogę doczekać się tego wyjątkowego dnia, w którym poślubię mojego ukochanego!