firma sprzątająca i strefy czystości

Warto popracować nad przemianą

firma sprzątająca i strefy czystości

30 sierpnia 2016 Usługi 0
czyszczenie dywanów

Na dzisiejszym rynku pracy można zauważyć pewien trend. Mianowicie jak grzyby po deszczu powstają coraz to nowe firmy sprzątające.

Strefy czystości to dobre sprawy w miastach

czyszczenie dywanówFirmy te biorą udział w wielu przetargach i oszczędzając na pracownikach wygrywają je. I na przykład taka firma wygrywa przetarg na sprzątanie jakiejś firmy. Miałam z czymś takim do czynienia także mogę się wypowiedzieć. Pracowałam w mieście Wrocław, a dokładnie w centrum Wrocławia.Sprzątaniem zajmowała się właśnie firma sprzątająca i codziennie pół godziny przed pracą ta pani przychodziła. W sumie nie miała aż tak wielu obowiązków. Jednak musiała codziennie rano wynosić bardzo ciężkie worki ze śmieciami. Kiedyś sprzątaczka zachorowała i we dwie z koleżanką wyniosłyśmy raptem jeden taki worek także mogę powiedzieć, że było to naprawdę ciężkie zadanie. Do zadań sprzątaczki należało czyszczenie podłóg codziennie. Z kolei pranie dywanów czy też czyszczenie wykładzin odbywało się raz na dwa tygodnie. Do tego odkurzanie i przecieranie biurek. Biurka na ogół przecierałyśmy sobie same ponieważ nie chciałyśmy żeby tymi dziwnymi środkami sprzątaczka jeździła nam po biurkach, z którymi miałyśmy bezpośredni kontakt. Firma ta oszczędzała na wszystkim na czym się dało. Środki czyszczące jakie dostarczała były tak kiepskiej jakości, że tak naprawdę to nie czyściły niczego.

Także ścierki, które były używane miały być chyba używane w nieskończoność bo panie sprzątaczki nie mogły doprosić się nowych. wiecznie zajmowały się praniem tych starych, porwanych już ścierek.

Źródło – http://strefaczystosci.pl