Etui z gumy na iphone

Warto popracować nad przemianą

Etui z gumy na iphone

28 lipca 2018 Handel 0

W dzisiejszych czasach prawie każdy z nas ma prywatny telefon, z którym się nie rozstaje ani na chwilę. Mamy stały dostęp do sieci, do portali społecznościowych i wykonujemy mnóstwo zdjęć, którymi się dzielimy ze swoimi znajomymi. Wśród wybieranych modeli, króluje iphone.

Najlepsze etui na telefon komórkowy

gumowe etui na iphoneTelefony, szczególnie najnowsze modele, nie należą do tanich gadżetów. Możemy je nabyć razem z abonamentem, albo kupić w sklepie i korzystać z oferty na kartę. Spora część użytkowników chroni swoje iphone-y za pomocą specjalnych futerałów, które się nakłada na cały telefon. Najpopularniejsze jest gumowe etui na iphone, które zabezpiecza go przed pęknięciem obudowy, oraz rozbiciem szybki. Na rynku znajdziemy obudowy na telefon wykonane z gumy, silikonu i plastiku. Etui są produkowane specjalnie na każdy model telefonu, ponieważ różnią się one rozmiarami i ilością przycisków umieszczonych po bokach modelu. Osłona telefonu powinna być trwała i lekką, a właśnie takie jest etui z gumy. Chroni ono iphone z każdego boku i na całej tylnej klapce. Na ekran można dokupić specjalną osłonę ze szkła hartowanego, które stworzy niemalże niezniszczalną barierę ochronną na delikatnym wyświetlaczu. Wybór wyglądu zależy od naszego gustu i upodobania, ale kształt musi być podyktowany modelem iphone. Taka osłona świetnie zabezpieczy telefon kiedy trzymamy go w kieszeni z kluczami, lub w torebce z innymi przedmiotami, które mogłyby uszkodzić obudowę telefonu. Guma jest łatwa w czyszczeniu i trwała.

Im droższy nabywamy model iphone, tym bardziej skłonni jesteśmy więcej zainwestować w porządne etui. Naprawa takiego telefonu może być kosztowna, dlatego warto zawczasu pomyśleć o jego ochronie. Gumowe etui jest stosunkowo tanie i można je nabyć w większości sklepów z akcesoriami do telefonów.