Duża kołdra idealnie pasuje do hotelowego łóżka

Warto popracować nad przemianą

Duża kołdra idealnie pasuje do hotelowego łóżka

5 stycznia 2019 Handel 0

W hotelach rzadko kiedy zamawiane są pojedyncze pokoje. Większość pokoi jest dwuosobowa i wyposażona w duże łoże, które często nazywane jest łożem małżeńskim. Właściciele coraz częściej składają więc zamówienia na kołdry, które są w dużych rozmiarach, by idealnie pasowały do dużych łóżek.

Wszystko o dużych i wygodnych kołdrach hotelowych

duże kołdry hotelowePościel hotelowa zawsze jest pierwszą rzeczą, na którą zwracają uwagę odwiedzający hotel goście. Zawsze musi być ona świeża i pachnąca, a także mieć rozmiar dopasowany do wielkości łóżka. Obecnie popularne są duże kołdry hotelowe, które zawsze dopasowane są do wielkości danego łóżka. Wszystkie kołdry wykonane z materiałów o najwyższej jakości, jak bawełna, czy bawełna łączona z satyną. Są lekkie i bardzo ciepłe. Hotelowym gościom zawsze zapewniają komfortowy wypoczynek i sen. Kołdry wykonane są też z materiałów, który umożliwia ich chemiczne pranie, tak by były zawsze czyste, gdyż przez hotele w ciągu roku przewija się mnóstwo podróżnych. Duże kołdry najczęściej dobierane są do wielkości łóż małżeńskich, czy łóżek dwuosobowych. Kołdra nie może być zbyt mała i nie mogły nakryć się nią goście. Dla małych dzieci często zamawiana jest tzw. „dostawka”, czyli małe jednoosobowe łóżko. Dzieci, będąc w hotelu z rodzicami, wolą czasem spać z rodzicami. Duża kołdra jest takiej sytuacji najlepszym rozwiązaniem. Kołdry zawsze szyte są tak, by nie leżały na podłodze, gdyż nie jest to higieniczne i bardzo źle wygląda. Nadto, na każdej kołdrze winno widnieć logo hotelu, które podkreśla jego rangę.

Obecnie największym zainteresowaniem cieszą się duże kołdry hotelowe, gdyż są bardzo praktyczne. Nie są one ciężkie. Są bardzo ciepłe i łatwe w użytkowaniu. Zawsze da się do nich dopasować poszewki i dopasowane są do wielkości łóżek dwuosobowych. Nadto, dzięki ich jakości mogą służyć hotelowym gościom przez kilka sezonów.