Dom seniora w Bydgoszczy

Warto popracować nad przemianą

Dom seniora w Bydgoszczy

14 listopada 2017 Usługi 0

Dwa miesiące temu moja mama uległa wylewowi. Na całe szczęście nie był to wylew bardzo mocny, więc nie ma ona teraz problemów z mówieniem oraz nie straciła świadomości. Natomiast ma ona niedowład prawej ręki i nogi i musi być rehabilitowana. Ja mieszkam w Bydgoszczy, ona natomiast mieszkała w Krakowie. Musiałam ją ściągnąć do swojego miasta i zapewnić jej wszystko co najlepsze.

Musiałam skorzystać z pomocy domu seniora

prywatny dom seniora polecany w bydgoszczyOd razu po wylewie mamy nie mogłam sprowadzić jej do swojego mieszkania. W pracy dużo podróżuję, a cały urlop, który mi został wykorzystałam na początku choroby mamy i byłam z nią w Krakowie. Potem musiałam wymyślić coś innego. Zdecydowałem się więc prywatny dom seniora polecany w Bydgoszczy, tak by mama była blisko mnie. To, że dom seniora znajdował się w tym samym mieście, w którym moje mieszkanie było wielkim ułatwieniem. Kiedy tylko nie byłam zajęta pracą odwiedzałam mamę w ośrodku. Miałam wyrzuty sumienia ale wiedziałam, że była tam pod naprawdę dobrą i profesjonalną opieką, której nie mogłam zapewnić jej przez cały czas, szczególnie kiedy wyjeżdżałam w podróże służbowe. Cały personel w domu seniora był bardzo miły, a warunki lokalowe były naprawdę na wysokim poziomie. Mama mówiła mi, że czuje się tam trochę jakby była na wczasach w sanatorium. Mama ma się coraz lepiej, co niesamowicie mnie cieszy. Widać, że rehabilitacja i różne zabiegi, jakie otrzymuje w domu seniora jej bardzo służą.

Na szczęście od przyszłego miesiąca mama zamieszka już ze mną, bo udało mi się znaleźć dobrą pracę, w której nie będę musiała jeździć po kraju ani na żadne wyjazdy. Będę pracować w biurze w stałych godzinach, więc będę wieczorami mogła zajmować się mamą, która nie potrzebuje już stałej dwudziestoczterogodzinnej opieki.