Dobra pizza w mieście

Warto popracować nad przemianą

Dobra pizza w mieście

16 lutego 2018 Usługi 0

Po długim spacerze w górach wiadomo, że czas na coś dobrego do jedzenia. Jeśli chodzi o dania po takich wymagających kilometrach, to zawsze preferowałem pizzę i moja żona również wydawała się zadowolona z tego pomysłu. Okazało się, że w samym Karpaczu jest mnóstwo możliwości na zjedzenie bardzo dobrej pizzy.

Lokale z dobrą pizzą

najlepsza pizza w KarpaczuSprawdziliśmy nawet jeden portal internetowy, na którym mogliśmy zapoznać się bardzo dokładnie z restauracjami, które znajdowały się najbliżej. Kolejne pytanie to takie, czy chcemy pizzę na dowóz, czy może bardziej jesteśmy zainteresowani odwiedzeniem jednego z lokali. Najlepsza pizza w Karpaczu w każdym razie była praktycznie na wyciągnięcie ręki. Wspólnie z żoną stwierdziliśmy kolejnego dnia, że przeszliśmy nawet więcej, więc nie dośc, że spacer po górach nam się naprawdę udał, to jeszcze mogliśmy liczyć na bardzo dobry obiad. Od zawsze w sumie jedliśmy pizzę w naszym rodzinnym mieście, jednak nie sądziłem, że tutaj, w Karpaczu jest ona tak dobrze przygotowywana. Postanowiłem więc zamówić najlepszą pizzę w Karpaczu do naszego wynajętego apartamentu. Z ciekawości nawet zacząłem liczyć czas, w którym będę mógł oczekiwać pana z dostawą. Okazuje się, że po kilkunastu minutach pizza była gotowa, co uważałem za całkiem niezły wyczyn i faktycznie nie wiem, jak to możliwe, żeby w takim krótkim czasie przygotować tak dobrą pizzę i jeszcze ją dowieźć.

Dostawca również okazał się bardzo miły i widać było, że lubi swoją pracę. Teraz wiem, że nawet w Karpaczu, albo i zwłaszcza w nim najlepsza pizza jest specjalnością. Kilkanaście restauracji w okolicy oferujące pizzy widać, że znają się na swojej pracy i dobrze wiedzą, jak podejść do tego tematu w odpowiedni sposób. Zawsze teraz jak jeździmy do Karpacza jemy w tym miejscu pizzę.