Derma roller ratuje moją twarz

Warto popracować nad przemianą

Derma roller ratuje moją twarz

17 czerwca 2019 Zdrowie i uroda 0

Pamiętam, że od dzieciństwa zmagałam się z problemami cery. Nie mogłam sobie przepowiedzieć, żeby nie wyciskać jakichś nowo powstałych krostek. Wtedy to nie miało dla mnie znaczenia, natomiast jak dorosłam, stało się to utrapieniem,

Kosmetyczka pomaga mojej twarzy

najlepszy derma rollerPostanowiłam któregoś dnia wybrać się do kosmetyczki, aby zapytać, czy zna jakiś sposób, który pomoże mi pozbyć się problemy blizn i przebarwień. Teraz to na wszystko już mają sposoby, są różne kosmetyki profesjonalne, które działają na różne problemy skóry i potrafią sobie radzić nawet z taką problematyczną. Natomiast w moim przypadku, kremy przeciwzmarszczkowe nie pomogą. Na blizny niestety trzeba działać inaczej. Ja nie wiedziałam jak, ale miałam nadzieję, że pani kosmetyczka mi wszystko powie, i będzie potrafiła mi pomóc. Odwiedziłam ją więc z niepewnością i nadzieją. Powiedziała, że najlepszy derma roller będzie musiała zastosować. Jest to takie nowe maluteńkie urządzenie, które złuszcza martwy naskórek i pobudza go do pracy. Powiedziała, że oprócz tego, że moja skóra się rozjaśni, i blizny nie będą tak widoczne, to zwiększy się produkcja kolagenu w skórze. Oprócz tego będę musiała też brać kolagen platinum na blizny, który jest do tego najlepszy, ale właśnie potrzeba też takie działania, jak w przypadku tego derma rollera. Trochę się stresowałam, bo obawiałam się, że dalej będę wyglądała tak samo, albo, że będzie to bolesny zabieg. Zawsze tak przeżywam, zazwyczaj okazuje się,  że niepotrzebnie. Faktycznie, muszę przyznać, że nic mnie nie bolało.

Już po pierwszym zabiegu moja skóra nabrała witalności i wyglądała zdecydowanie lepiej. Ucieszyłam się, że w końcu znalazł się ktoś kompetentny, aby mi pomóc. Nie mogłam się napatrzeć na moją nową buzię, prosto z rąk kosmetyczki.