Depilacja laserowa a wyposażenie salonu

Warto popracować nad przemianą

Depilacja laserowa a wyposażenie salonu

22 lipca 2016 Zdrowie i uroda 0
depilacja laserowa

Otwierając salon kosmetyczny zastanawiamy się jaki sprzęt będzie nam niezbędny do tego, by obsługiwać gości w odpowiedni sposób. Niestety, są to koszta, które musimy ponieść. Dobry gabinet kosmetyczny powinien witać nas piękną recepcją.

Depilacja laserowa różnych partii ciała

depilacja laserowaDodatkowo w jej okolicy powinien stać sporej wielkości wieszak na odzież wierzchnią oraz parasol na jesienne słoty, do tego kanapa czy fotele oraz mały stolik, na którym znajdować będą się różne magazyny o tematyce kobiecej. Zadbaj o to by magazyny te nie były sprzed dwóch lat, a ich okładka nie przypominała wyrwanej psu z pyska. Każda kosmetyczka w swoim salonie powinna mieć rozkładany fotel/łóżko dzięki czemu będzie mogła na nim wykonywać szereg niezbędnych zabiegów, takich jak regulacja brwi, depilacja wąsika, dbanie o paznokcie u stóp a także depilacja laserowa-szczecin. Niezbędny będzie także mały regał, na którym pomieścisz lakiery do paznokci, henny i inne kosmetyki, które są niezbędne do tego, by zadbać o klienta. W Szczecinie powstał ostatnio sklep outlet, w którym każda zainteresowana osoba otwarciem własnego gabinetu może kupić taniej niezbędne wyposażenie. Dla przykładu podstawowy zabieg – mikrodermabrazja. W sklepie można kupić maszynę do wykonywania tego typu zabiegów już trzysta złotych taniej niż na przykład w hurtowniach. Dzięki takim rozwiązaniom można sporo zaoszczędzić co jest niezwykle ważne dla początkujących przedsiębiorców.

Mezoterapia jest także zabiegiem, który jest pożądany przez klientki, które przychodzą do gabinetu, jednak kosmetyczka nie może go wykonać. Jednak, aby mieć większe pole manewru można przejść specjalne przeszkolenie w tym zakresie.