Dekoracja w sali weselnej

Warto popracować nad przemianą

Dekoracja w sali weselnej

9 listopada 2020 Usługi 0

Praktycznie przez cały rok, domu weselne ozdabiają swoje sale. Głównie w okresie późnej wiosny, całego lata oraz jesieni. W pierwsze dwie pory roku są to głównie wesela i poprawiny. W okresie jesiennym oraz czasami w zimowym odbywają się szkolne imprezy zwane półmetkami, które  organizowane są dla klas 2 w przypadku liceum oraz klas 3 w przypadku techników, a studniówka w klasach maturalnych.

Dekoracje na różne uroczystości 

dekoracje saliW zależności od imprezy, która ma odbyć się w sali, różni się jej wystrój. Inne dekoracje sali będą w przypadku wesel a inne w przypadku zabaw uczniowskich. Wesele kojarzone jest z białym kolorem, który dominuje w dekoracjach. Białe obrusy, zasłony, którym dotyczą kontrastujące kolorem serwetki. Coraz częściej spotykamy na takich uroczystościach różne napisy, najczęściej z imionami pary młodej. W sali znajdują się również duże świeczniki, które doskonale pasują do takich zabaw. Nadają im uroku weselnego. Wejście ozdobione jest słupami z balonów, ułożonych przeważnie w kształt bramy. Są one tradycyjnie białe i przeważnie czerwone lub granatowe. Na imprezy szkolne, przeważnie nie ma aż takiego wystroju, jednakże również mamy do czynienia z białym obrusem, który towarzyszy każdym uroczystościom. Napis pary młodej zostaje zastąpiony napisem „półmetek” lub „studniówka” wraz z rokiem, w którym się odbywa dana impreza. 

Zawsze osoby zajmujące się dekorowaniem sali muszą zająć się tym jak najlepiej. Chcą oni zadowolić swoich klientów, którym zależy na doskonałej obsłudze, dekoracji oraz muzyce. Są to najważniejsze aspekty na takich uroczystościach. Dekoracje są zawsze dostosowane do potrzeb klienta, może on podać swoją koncepcję, a dekoratorzy starają się ją odwzorować najlepiej jak potrafią. Dzięki temu mogą liczyć na polecenie ich usług.