Czyjej firmy wziąć jonizatory wody?

Warto popracować nad przemianą

Czyjej firmy wziąć jonizatory wody?

31 sierpnia 2016 Usługi 0
jonizatory wody

Powitać. Jestem na tym forum, ponieważ chciałbym zadać pytanie. Otóż niedawno u moich rodziców był jakiś przedstawiciel handlowy, który naopowiadał bardzo wiele pozytywnych rzeczy na temat wody. Głównym jego tematem była woda alkaliczna.

Które jonizatory wody będą najlepsze?

jonizatory wody

Sprzedawca (ten przedstawiciel) bardzo przekonująco o tym wszystkim opowiadał. Tak przekonująco, że rodzice ciągle mnie proszą, abym przestudiował internecie temat jonizatorów. Owe jonizatory wody są bardzo dobrze opisane, ale często widzę i wnioskuję, iż każda firma chwali swoje produkty. Ja chcę dla rodziców jak najlepiej i teraz zastanawiam się jaki jonizator wody wybrać. Dowiedziałem się mniej więcej, na czym to wszystko polega, czyli jak te urządzenia działają, ale prosiłbym Państwa o odpowiedź. A moje pytanie brzmi: „Jakiego producenta jonizatory wody polecacie i czy rzeczywiście tak od razu widać poprawę zdrowotną organizmu?” Jeśli można, bardzo proszę o pomoc w tej sprawie tym bardziej, że firmy zajmujące się produkcją akcesoriów do wody alkalicznej, często ostrzegają w swoich opisach przed domowymi sprzedawcami. Ostrzegają przed słabą jakością urządzeń, jakie taki sprzedawca może proponować za zbyt wygórowana cenę. To mnie jeszcze bardziej zastanawia, bo nie rozumiem, skąd się wziął owy przedstawiciel, co rozmawiał z moimi rodzicami. Zrobił też im jakiś pokaz. Wówczas z wody wytrąciło się dużo czarnego osadu. Tak przynajmniej mi mówią, gdyż mnie przy tym nie było.

Lecz już nie chcę przedłużać tego opisu, aby nie zanudzić czytelników:). Także proszę o odpowiedź na powyższe pytanie. Jak dla rodziców zrobią wszystko, aby byli szczęśliwi, A jeśli to ma im pomóc – tym lepiej.

Jeśli interesuje was temat jonizatorów wody, warto zajrzeć na tę stronę – http://jonizatory-wody.com.pl