Charakterystyka wiertarko-wkrętarki DS14DCL

Warto popracować nad przemianą

Charakterystyka wiertarko-wkrętarki DS14DCL

11 kwietnia 2018 Budownictwo 0

Odkąd wynalezione technologie pozwoliły na skonstruowanie baterii akumulatorowych typu Li-Ion, popularność urządzeń takich jak wkrętarko-wiertarki stała się tylko kwestią czasu. Dzisiaj jedną z najpopularniejszych firm na polskim rynku wśród firm proponujących nam wkrętarko-wiertarki, jest firma Hitachi. Jedną z wkrętarko-wiertarek ich produkcji przybliżę w poniższym tekście.

Kilka słów o DS14DCL wyprodukowanej przez Hitachi

hitachi ds14dclJeśli chodzi o wiertarko-wkrętarkę Hitachi DS14DCL, jest to produkt umożliwiający nam skuteczne i efektywne wiercenie w stali, drewnie i cegle. Oznacza to, że zakupując ten jeden produkt, mamy możliwość pracowania w trzech różnych kategoriach materiałów budowlanych, co jest naprawdę doskonałym wynikiem. Wszystko to jest możliwe dzięki zastosowaniu odpowiedniego silnika w konstrukcji wiertarko-wkrętarki. W tym przypadku jest to silnik charakteryzujący się nowoczesnymi technologiami, wyposażony we wspierający system chłodzący, a także elektroniczny system umożliwiający nam sterowanie prędkością silnika, a co za tym idzie również wiertła. Jeśli chodzi o prędkość, wiertarko-wkrętarka umożliwia nam pracę na dwudziestu dwóch zakresach pracy sprzęgła, a także wiercenie. Skuteczność pracy na pewno podwyższa możliwość wykonywania przez wkrętarko-wiertarkę obrotów zarówno prawo, jak i lewostronnych, co w przypadku niektórych zadań daje nam zupełnie nowe możliwości ich wykonania. Nie bez znaczenia na pewno jest też elektryczny hamulec wbudowany w urządzenie, który zwiększa jego efektywność pracy.

Przedstawiana powyżej wiertarko-wkrętarka charakteryzuje się ergonomiczną konstrukcją i niewielką masą, dzięki czemu jest to urządzenie poręczne i umożliwiające sprawne wykonywanie postawionych przed nim zadań. Jego rękojeść wyposażona jest w powłokę antypoślizgową, która gwarantuje bezpieczeństwo i komfort pracy.