Biustonosz dla karmiącej zakupowany przez koleżankę

Warto popracować nad przemianą

Biustonosz dla karmiącej zakupowany przez koleżankę

8 lutego 2017 Handel 0

Mam koleżankę, która jest ode mnie naprawdę sporo starsza i jest tym samym naprawdę już długo po ślubie. Jednak jak do tej pory nie ma dzieci. Oczywiście już od dłuższego czasu starają się z mężem żeby powiększyć rodzinę jednak jak się okazuje nie jest to wcale takie proste.

Biustonosz dla karmiącej przydaje się w pierwszych miesiącach

biustonosz dla karmiącychOstatnio jednak koleżanka zadzwoniła do mnie i powiedziała mi, że jest w ciąży. Jestem naprawdę bardzo szczęśliwa, że w końcu im się udało. Koleżanka z mężem są teraz naprawdę bardzo szczęśliwi i razem przeżywają ciążę. Koleżanka poprosiła mnie także żebym wybrała się z nią na zakupy bo chciałaby sobie kupić jakieś nowe rzeczy. Ja bardzo chętnie się zgodziłam. Koleżanka powiedziała mi, że chce sobie kupić coś ciążowego. Ja powiedziałam jej że najlepiej będzie jeśli zacznie od bielizny. W końcu to jest najważniejsze. A zresztą znam sklep gdzie jest nawet elegancka bielizna ciążowa, w której będzie czuła się naprawdę dobrze. Ta bielizna ciążowa oczywiście nie należy do najtańszych, ale w tym stanie warto wydać pieniądze na rzeczy, które są naprawdę dobrej jakości. Ja wiem, że w ciąży źle dobrana bielizna może naprawdę przeszkadzać. Lepiej kupić może mniej tej bielizny, ale naprawdę dobrą. Tak samo jak będzie miała koleżanka kupić biustonosz do karmienia to on także musi być przecież najwyższej jakości. Taki biustonosz dla karmiącej z bawełny będzie mogła kupić sobie dopiero za jakiś czas. Bo teraz przecież nie wie jeszcze jaki rozmiar wtedy będzie nosiła.

Dla mnie stanik dla matek karmiących był jedną z najważniejszych rzeczy jaką sobie kupiłam i był ze mną przez cały okres karmienia. Czyli w moim przypadku naprawdę bardzo długo. Koleżanka teraz kupiła tą bieliznę ciążową i widziałam, że naprawdę jej się spodobała. No, ale najważniejsze żeby się w niej dobrze czuła.