Bardzo dobry podsłuch do telefonu

Warto popracować nad przemianą

Bardzo dobry podsłuch do telefonu

22 sierpnia 2020 Zabezpieczenia 0

Ponad dwa lata temu wzięłam ślub z facetem, którego bardzo pokochałam. Byliśmy ze sobą bardzo szczęśliwi i uważałam, że nic nas nie rozłączy. Zaczęliśmy planować powiększenie naszej rodziny. Kupiliśmy większy dom, udekorowałam go tak jak zawsze chciałam kupiliśmy psa i jakoś żyliśmy. Byłam bardzo szczęśliwa, ale brakowało mi dziecka.

Podsłuch w telefonie mojego męża

podsłuch do telefonuZauważyłam, że mój mąż zaczął coś przede mną ukrywać. Co chwile ktoś do niego dzwonił i rozmawiał tak, jakby nie chciał żebym słyszała. Bałam się, że mnie zdradza albo może coś gorszego. Ne chciałam żeby miał przede mną tajemnice, więc postanowiłam zainstalować mu podsłuch do telefonu. Dzięki niemu mogłam słyszeć każdą jego rozmowę, a nawet odczytywać jego lokalizacje. Słyszałam też otoczenie, w którym się znajdował. Podsłuch był bardzo dobry, bo mój mąż nie wiedział nawet, że go ma. Łatwo było go ukryć. Wszystko było bardzo łatwe w użytkowaniu. Na mój telefon przychodziły nagrania z rozmów. Mogłam używać tego podsłuchu o każdej porze, a mój mąż o niczym nie wiedział. Dowiedziałam się, że dzięki temu podsłuchowi mogę również kiedyś kontrolować moje dzieci, żeby były bezpieczne. Był to również dobry sposób do kontrolowania firmy. W tych czasach wielu pracowników zamiast wykonywać swoją robotę prowadzi prywatne rozmowy lub siedzi na portalach społecznościowych. Dzięki temu podsłuchowi można to zwalczyć. A co do sprawy z moim mężem, okazało się, że chciał mi zrobić niespodziankę, dlatego się ukrywał.

Było mi bardzo głupio, gdy się dowiedziałam, że jest ciągle ze mną szczery. Z jednej strony było to dobre, bo dowiedziałam się dużo o tych podsłuchach i zaproponowałam je mojemu mężowi. Ma dużą firmę i uznał, że się mu to przyda. Teraz głównie skupiamy się na poszerzaniu rodziny i planujemy zapewnić naszym dzieciom bezpieczeństwo, więc skorzystamy z tych podsłuchów.