Bardzo dobra zabawa

Warto popracować nad przemianą

Bardzo dobra zabawa

29 maja 2017 Ślub i wesele 0

Co roku spędzałam sylwestra z mężem w domu albo gdzieś na jakiejś imprezie u znajomych. Po prostu w taki sposób nam pasowało uczcić ten dzień i zawsze czuliśmy się tak chyba najlepiej. Jednak w tym roku było zupełnie inaczej.

Najlepszy wodzirej prowadzi bal

dj wodzirej krakówNasi znajomi zaproponowali nam żebyśmy poszli z nimi na prawdziwy bal. Oni chcieli z tej okazji także potańczyć i dobrze się pobawić. A jednak impreza w domu rządzi się całkiem innymi prawami. Trochę z mężem się nad tym zastanawialiśmy. Jednak zdecydowaliśmy się tam pójść. W końcu mogło być naprawdę fajnie. Zresztą to coś zupełnie innego i także byliśmy tym faktem trochę podekscytowani. Oczywiście najpierw kupiłam sobie z koleżanką ładne sukienki i nawet dzięki temu tego dnia czułyśmy się wyjątkowo. A na sali było wszystko bardzo elegancko zaaranżowane. Stoły prezentowały się pięknie. Tak samo jak sala balowa. Okazało się, że imprezę tą prowadzi wodzirej. Ja pierwszy raz spotkałam się z czymś takim i dla tego nie wiedziałam czego można się spodziewać. Okazało się, że ten dj wodzirej kraków tak świetnie poprowadził bal, że chyba nie było pary, która nie bawiłaby się świetnie. Ten pan miał naprawdę duży talent i poczucie humoru. Nie dość, że bawiliśmy się tak jakbyśmy byli dziesięć lat młodsi to do tego jeszcze śmialiśmy się jak nigdy. Oprócz wspaniałej muzyki było jeszcze bardzo dużo konkursów oraz zagadek. Nie przypuszczałam, że można się aż tak dobrze bawić.

Ten dj potrafił dopasować tak muzykę, że podobała się chyba wszystkim. Naprawdę jeśli mam porównywać tego Sylwestra z innymi to nie ma sensu nawet tego robić. To była najlepsza zabawa na jakiej byłam do tej pory. I za rok też pójdziemy bo podobno ten sam wodzirej będzie ją prowadził. w innym wypadku będę się nad zastanawiała.