Antycellulitowy zabieg endermologii w Łodzi

Warto popracować nad przemianą

Antycellulitowy zabieg endermologii w Łodzi

16 listopada 2020 Zdrowie i uroda 0

Wiele zabiegów w gabinetach kosmetycznych opiera się o najnowsze technologie i innowacyjne metody. Do takich zabiegów zaliczana jest również endermologia. Jest to mechaniczny masaż podciśnieniowy intensywnie oddziałujący na tkankę łączną. Może być stosowany na twarz i ciało. Masaż połączony z podciśnieniem wspomaga metabolizm tkanki tłuszczowej i stymuluje włókna kolagenowe do szybszej regeneracji.

Masaż mechaniczny z podciśnieniem

endermologia łódźZabieg wykonywany jest w większości gabinetów kosmetycznych i medycyny estetycznej. W ostatnich latach bardzo popularne stały się masaże upiększające więc także endermologia Łódź w ofercie gabinetów kosmetycznych promuje zabieg endermologii jako skuteczną broń w walce z cellulitem. Dzięki masażowi z podciśnieniem zlikwidowana zostaje pomarańczowa skórka i wszelkie nierówności na skórze. Zabieg może powstrzymać powstawanie cellulitu, ale także cofnąć istniejące już efekty procesu powstawania komórek tłuszczowych nierównomiernie rozlokowanych w skórze. Endermologia stosowana jest również jako zabieg odmładzający, gdyż intensywnie pobudza komórki tkanki łącznej do produkcji białek odpowiedzialnych za elastyczność i sprężystość skóry. Dodatkowo modeluje sylwetkę, powoduje wygładzenie drobnych zmarszczek oraz poprawia kontur twarzy wpływając na kondycję skóry. Zabieg należy jednak wykonywać w seriach w celu osiągnięcia zadowalającego efektu. Koszty uzależnione są od części ciała i prestiżu gabinetu kosmetycznego. Zazwyczaj pojedynczy zabieg kosztuje od 50 do 150 zł.

Wiele gabinetów kosmetycznych w Łodzi oferuje ciekawe oferty pakietów zabiegów w atrakcyjnych i promocyjnych cenach. Warto pamiętać, że wszystkie zabiegi kosmetyczne poza poprawą jakości skóry wpływają pozytywnie na samopoczucie. Endermologia poprzez masaż daje możliwość odprężenia, zredukowania napięcia i obrzęków i jest jednym z bardziej przyjemnych zabiegów.