Analiza oprogramowania w firmach

Warto popracować nad przemianą

Analiza oprogramowania w firmach

22 sierpnia 2017 Usługi 0

Na co dzień naszą ofertę z przeprowadzania audytów bezpieczeństwa kierowaliśmy głównie do firm działających na terenie Krakowa, gdyż to właśnie tam znajdowała się siedziba naszej firmy i w razie otrzymania zamówienia od klienta mogliśmy szybko zareagować i przyjechać na miejsce ze specjalistycznym sprzętem. Wiele firm zgłasza się do nas po fakcie, na przykład w trakcie trwania ataku hakerów, jednakże i tutaj możemy firmie pomóc.

Usprawnianie systemów komputerowych

audyt systemów bezpieczeństwa krakówSprawne oprogramowanie komputerowe to wolne od wirusów narzędzie do pracy, bez którego przecież w dzisiejszych czasach firmy nie mogą normalnie pracować. Potrafią naprawdę bardzo przyspieszyć wszystkie procesy, za które pracownicy są odpowiedzialni, jednakże korzystanie z takich programów to nie cała praca, jaką musi zostać wykonana. Po pierwsze zajmujemy się czymś takim, jak audyt systemów bezpieczeństwa kraków. Jest to podstawa do dalszego ustalania, jak bardzo zainfekowane jest oprogramowanie, o ile w ogóle jest. Nasi pracownicy bardzo dokładnie sprawdzają wszystkie komputery oraz aplikacje działające w firmie w taki sposób, że jeśli pojawią się jakiekolwiek nieprawidłowości od razu potrafią zareagować. Sprawnie przeprowadzony audyt systemów bezpieczeństwa kraków na pewno będzie dobrym wydatkiem dla przedsiębiorcy. Koszt podstawowego audytu to już kilkaset złotych i taki pakiet jest wystarczający jeśli chodzi o otrzymanie przez klienta pełnego raportu pisemnego z tym, co zostało sprawdzone i co musi zostać naprawione, aby firma mogła bezpiecznie kontynuować prowadzenie działalności w zakresie, w jakim obecnie działa.

Audyt systemów bezpieczeństwa przeprowadzany przez naszą firmę w Krakowie to coraz częściej zamawiana usługa przez lokalne firmy i bardzo nas to cieszy, gdyż to oznacza tylko, że firmy mają coraz większą świadomość tego, na co powinny zwracać większą uwagę jeśli chodzi o zapewnienie bezpieczeństwa.